WooCommerce PDF Invoices, Packing Slips, Delivery Notes - en to lt_LT translation catalogue (1250 entries)

en: Settings updated.
lt_LT: Nustatymai atnaujinti.

en: All fields are mandatory
lt_LT: Visi laukai privalomi

en: Unable to update settings due to an internal error. %s To troubleshoot please click %s here. %s
lt_LT: Nepavyko atnaujinti nustatymų dėl vidinės klaidos. %s Norėdami pašalinti triktis, spustelėkite %s čia. %s

en: You have to select order(s) first!
lt_LT: Pirmiausia turite pasirinkti užsakymą(-us)!

en: One or more order do not have invoice generated. Generate manually?
lt_LT: Vienam ar keliems užsakymams nesugeneruota sąskaita faktūra. Ar generuoti rankiniu būdu?

en: Error
lt_LT: Klaida

en: Please wait
lt_LT: Palaukite

en: is required
lt_LT: yra privaloma

en: Invoice
lt_LT: Sąskaita faktūra

en: number has not been generated yet. Do you want to manually generate one ?
lt_LT: numeris dar nebuvo sugeneruotas. Ar norite jį sugeneruoti rankiniu būdu?

en: ‘Generate invoice for free orders’ is disabled in Invoice settings > Advanced. You are attempting to generate invoice for this free order. Proceed?
lt_LT: „Sąskaitos faktūros nustatymuose“ > „Išplėstiniai nustatymai“ išjungta parinktis „Sugeneruoti sąskaitą faktūrą nemokamiems užsakymams“. Bandote sugeneruoti sąskaitą faktūrą šiam nemokamam užsakymui. Tęsti?

en: Refund in this order seems not having credit number yet. Do you want to manually generate one ?
lt_LT: Šio užsakymo grąžinimas dar neturi kredito numerio. Ar norite jį sugeneruoti rankiniu būdu?

en: Please fill the `from address` in the plugin's general settings.
lt_LT: Prašome užpildyti „siuntėjo adresą“ įskiepio bendruosiuose nustatymuose.

en: Code Copied
lt_LT: Kodas nukopijuotas

en: Close
lt_LT: Uždaryti

en: Save
lt_LT: Išsaugoti

en: Please enter mandatory fields
lt_LT: Prašome užpildyti privalomus laukus

en: You can add more than 1 order meta in
lt_LT: Galite pridėti daugiau nei vieną užsakymo metaduomenis

en: Edit
lt_LT: Redaguoti

en: You can edit an existing item by using its key.
lt_LT: Galite redaguoti esamą elementą naudodami jo raktą.

en: Add
lt_LT: Pridėti

en: Request error.
lt_LT: Užklausos klaida.

en: Error loading data.
lt_LT: Įkeliant duomenis įvyko klaida.

en: minimum value should be
lt_LT: minimali vertė turėtų būti

en: Generating document...
lt_LT: Generuojamas dokumentas...

en: Failed to open new tab. Please check your browser settings.
lt_LT: Nepavyko atidaryti naujo skirtuko. Patikrinkite naršyklės nustatymus.

[ctx: placeholder]
en: Enter
lt_LT: Įeiti

en: Invoice/Packing
lt_LT: Sąskaita faktūra / pakavimas

en: WT PDF Invoice Debug
lt_LT: WT PDF sąskaitos faktūros derinimas

en: Settings
lt_LT: Nustatymai

en: Support
lt_LT: Palaikymas

en: Review
lt_LT: Peržiūra

en: Documentation
lt_LT: Dokumentacija

en: PDF Invoices
lt_LT: PDF sąskaitos faktūros

en: Shipping labels
lt_LT: Siuntimo etiketės

en: Pick lists
lt_LT: Pasirinkimo sąrašai

en: Proforma invoices
lt_LT: Išankstinės sąskaitos faktūros

en: Address labels
lt_LT: Adresų etiketės

en: Premium Extensions
lt_LT: Premium plėtiniai

en: Document details
lt_LT: Dokumento duomenys

en: Print/Download
lt_LT: Spausdinti / Atsisiųsti

en: General Settings
lt_LT: Pagrindiniai nustatymai

en: Extensions
lt_LT: Plėtiniai

en: You are not allowed to access this page
lt_LT: Jums neleidžiama pasiekti šio puslapio

en: You are not allowed to view this page.
lt_LT: Jums neleidžiama peržiūrėti šio puslapio.

en: Access denied !!!.
lt_LT: Prieiga uždrausta!!!.

en: You are not allowed to do this action
lt_LT: Jums neleidžiama atlikti šio veiksmo

en: There is no order with this id
lt_LT: Nėra užsakymo su šiuo ID

en: It seems this order is not yours
lt_LT: Panašu, kad šis užsakymas ne jūsų

en: It seems the products in this order were removed, we cannot proceed this actoin now.
lt_LT: Panašu, kad šio užsakymo produktai buvo pašalinti, todėl dabar negalime tęsti šio veiksmo.

en: There is no items in this order.
lt_LT: Šiame užsakyme nėra jokių elementų.

en: Invalid order id
lt_LT: Neteisingas užsakymo ID

en: Invalid access key and mail id
lt_LT: Neteisingas prieigos raktas ir el. pašto ID

en: Empty order
lt_LT: Tuščias užsakymas

en: It seems this order is not yours.
lt_LT: Panašu, kad šis užsakymas ne jūsų.

en: Settings Updated
lt_LT: Nustatymai atnaujinti

note: translators: %s: method
en: via %s
lt_LT: - %s

en: Free!
lt_LT: Nemokamas!

en: Item with same meta key already exists
lt_LT: Elementas su tokiu meta raktu jau yra

en: This will remove all invoice numbers created by WooCommerce PDF Invoices, Packing Slips, Delivery Notes & Shipping Labels by WebToffee.
lt_LT: Tai pašalins visus sąskaitų numerius, kuriuos sukūrė „WebToffee“ sukurtos „WooCommerce“ PDF sąskaitos faktūros, važtaraščiai, pristatymo pranešimai ir siuntimo etiketės.

en: Note:
lt_LT: Pastaba:

en: Before using this tool, please make sure you followed the steps described in this article %1$s how to reset/delete existing invoice numbers%2$s.
lt_LT: Prieš naudodami šį įrankį, įsitikinkite, kad atlikote šiame straipsnyje %1$s aprašytus veiksmus, kaip atkurti / ištrinti esamus sąskaitų faktūrų numerius%2$s.

en: Delete all generated invoice numbers
lt_LT: Ištrinti visus sugeneruotus sąskaitų faktūrų numerius

en: Delete
lt_LT: Ištrinti

en: Updated
lt_LT: Atnaujinta

en: No modules
lt_LT: Nėra modulių

en: Do not show again
lt_LT: Daugiau nerodyti

en: Cancel
lt_LT: Atšaukti

en: Generate
lt_LT: Generuoti

en: Generating the document...
lt_LT: Generuojamas dokumentas...

en: Success
lt_LT: Sėkmingai

en: Cannot close this banner
lt_LT: Nepavyksta uždaryti šios reklaminės juostos

en: Settings are empty
lt_LT: Nustatymai tušti

en: Imported successfully
lt_LT: Importuota sėkmingai

en: Incorrect file
lt_LT: Neteisingas failas

en: Error: Empty JSON file
lt_LT: Klaida: tuščias JSON failas

en: Error: Invalid JSON data
lt_LT: Klaida: netinkami JSON duomenys

en: Error uploading the file
lt_LT: Įkeliant failą įvyko klaida

en: Error:
lt_LT: Klaida:

en: Truncation did not complete as expected.
lt_LT: Apipjaustymas nebuvo atliktas taip, kaip tikėtasi.

en: Total files
lt_LT: Iš viso failų

en: Packing slip
lt_LT: Pakuotės lapelis

en: Shipping label
lt_LT: Siuntimo etiketė

en: Delivery note
lt_LT: Važtaraštis

en: Dispatch label
lt_LT: Siuntimo etiketė

en: Picklist
lt_LT: Pasirinkimų sąrašas

en: Proforma invoice
lt_LT: Išankstinė sąskaita faktūra

en: Credit note
lt_LT: Grąžinimas

en: No temporary file found
lt_LT: Nerasta laikinų failų

en: Successfully cleared all temp files.
lt_LT: Visi laikini failai sėkmingai išvalyti.

en: No files found.
lt_LT: Failų nerasta.

en: Order Details
lt_LT: Užsakymo informacija

en: Product Table
lt_LT: Produktų lentelė

en: Summary Table
lt_LT: Suvestinės lentelė

en: Others
lt_LT: Kiti

en: Alter order date
lt_LT: Pakeisti užsakymo datą

en: This filter is used to alter the order date in all the document templates
lt_LT: Šis filtras naudojamas užsakymo datai pakeisti visuose dokumentų šablonuose

en: Alter invoice date
lt_LT: Pakeisti sąskaitos faktūros datą

en: This filter is used to alter the invoice date in all the document templates
lt_LT: Šis filtras naudojamas sąskaitos faktūros datai pakeisti visuose dokumentų šablonuose.

en: Alter dispatch date
lt_LT: Pakeisti išsiuntimo datą

en: Alter barcode information
lt_LT: Keisti brūkšninio kodo informaciją

en: This filter is used to alter the barcode information for all the document templates
lt_LT: Šis filtras naudojamas brūkšninio kodo informacijai visuose dokumentų šablonuose pakeisti

en: Alter shipping address
lt_LT: Pakeisti pristatymo adresą

en: Alter billing address
lt_LT: Pakeisti atsiskaitymo adresą

en: Alter shipping from address
lt_LT: Pakeisti siuntimo adresą

en: Alter product table head.(Add,remove, change the order)
lt_LT: Pakeisti produktų lentelės antraštę (pridėti, pašalinti, pakeisti tvarką)

en: Alter product table head.(Add, remove, change order)
lt_LT: Keisti produktų lentelės antraštę (pridėti, pašalinti, pakeisti tvarką)

en: Alter the product name in package documents
lt_LT: Pakeiskite produkto pavadinimą pakuotės dokumentuose

en: Alter product name in product (Works with Packing List, Shipping Label and Delivery note only)
lt_LT: Pakeisti produkto pavadinimą produkte (veikia tik su pakavimo sąrašu, siuntimo etikete ir važtaraščiu)

en: Add product variation in package documents
lt_LT: Pridėti produkto variantą pakuotės dokumentuose

en: Add product variation in product (Works with Packing List, Shipping Label and Delivery note only)
lt_LT: Pridėti produkto variantą (veikia tik su pakavimo sąrašu, siuntimo etikete ir važtaraščiu)

en: Alter item quantity in package documents
lt_LT: Pakeiskite prekių kiekį siuntos dokumentuose

en: Alter item quantity in product table (Works with Packing List, Shipping Label and Delivery note only)
lt_LT: Pakeisti prekės kiekį produktų lentelėje (veikia tik su pakavimo sąrašu, siuntimo etikete ir važtaraščiu)

en: Alter item total in package documents
lt_LT: Pakeiskite prekių sumą siuntos dokumentuose

en: Alter item total in product table (Works with Packing List, Shipping Label and Delivery note only)
lt_LT: Pakeisti bendrą prekių sumą produktų lentelėje (veikia tik su pakavimo sąrašu, siuntimo etikete ir važtaraščiu)

en: Alter product table column in package documents
lt_LT: Pakeiskite produkto lentelės stulpelį pakuotės dokumentuose

en: Alter product table column. (Works with Packing List, Shipping Label and Delivery note only)
lt_LT: Pakeisti produktų lentelės stulpelį. (Veikia tik su pakavimo sąrašu, siuntimo etikete ir važtaraščiu)

en: Alter product name
lt_LT: Pakeisti produkto pavadinimą

en: Alter product name. (Works with Invoice and Dispatch label only)
lt_LT: Pakeisti produkto pavadinimą. (Veikia tik su sąskaitomis faktūromis ir siuntimo etiketėmis)

en: Add product variation
lt_LT: Pridėti produkto variantą

en: Add product variation. (Works with Invoice and Dispatch label only)
lt_LT: Pridėti produkto variantą. (Veikia tik su sąskaitos faktūros ir siuntos etikete)

en: Alter item quantity
lt_LT: Pakeisti prekės kiekį

en: Alter item quantity. (Works with Invoice and Dispatch label only)
lt_LT: Pakeisti prekės kiekį. (Veikia tik su sąskaitomis faktūromis ir išsiuntimo etiketėmis)

en: Alter item price
lt_LT: Pakeisti prekės kainą

en: Alter item price. (Works with Invoice and Dispatch label only)
lt_LT: Keisti prekės kainą. (Veikia tik su sąskaita faktūra ir siuntimo etikete)

en: Alter item price format
lt_LT: Pakeisti prekės kainos formatą

en: Alter formated item price. (Works with Invoice and Dispatch label only)
lt_LT: Pakeisti suformatuotą prekės kainą. (Veikia tik su sąskaitomis faktūromis ir siuntimo etiketėmis)

en: Alter item total
lt_LT: Keisti prekės sumą

en: Alter item total. (Works with Invoice and Dispatch label only)
lt_LT: Keisti prekės sumą. (Veikia tik su sąskaitomis faktūromis ir išsiuntimo etiketėmis)

en: Alter item total format
lt_LT: Pakeisti elemento sumos formatą

en: Alter formated item total. (Works with Invoice and Dispatch label only)
lt_LT: Keisti suformatuotą prekės sumą. (Veikia tik su sąskaitomis faktūromis ir išsiuntimo etiketėmis)

en: Alter product table column
lt_LT: Pakeisti produktų lentelės stulpelį

en: Alter product table column. (Works with Invoice and Dispatch label only)
lt_LT: Pakeisti produkto lentelės stulpelį. (Veikia tik su sąskaitos faktūros ir išsiuntimo etiketėmis)

en: Alter subtotal
lt_LT: Keisti tarpinę sumą

en: Alter subtotal format
lt_LT: Pakeisti tarpinės sumos formatą

en: Alter formated subtotal
lt_LT: Pakeisti suformatuotą tarpinę sumą

en: Alter shipping method
lt_LT: Pakeisti pristatymo būdą

en: Alter fee
lt_LT: Pakeitimo mokestis

en: Alter total fee
lt_LT: Pakeisti bendrą mokestį

en: Alter total price
lt_LT: Pakeisti bendrą kainą

en: Alter total price in words
lt_LT: Pakeisti bendrą kainą žodžiais

en: Hide/Show received seal in invoice
lt_LT: Slėpti/rodyti gavimo antspaudą sąskaitoje faktūroje

en: Hide/Show received seal in invoice.
lt_LT: Slėpti/rodyti gavimo antspaudą sąskaitoje faktūroje.

en: Add extra text in received seal
lt_LT: Pridėti papildomą tekstą gautame antspaude

en: Add extra text in received seal.
lt_LT: Pridėti papildomą tekstą gautame antspaude.

en: Alter template HTML before printing
lt_LT: Prieš spausdinant pakeiskite šablono HTML

en: Alter template HTML before printing.
lt_LT: Prieš spausdindami pakeiskite šablono HTML kodą.

en: Alter the variation data.
lt_LT: Pakeiskite variacijos duomenis.

en: Alter the settings array
lt_LT: Pakeiskite nustatymų masyvą

en: Alter the footer data
lt_LT: Pakeiskite poraštės duomenis

en: Alter the footer data.
lt_LT: Pakeiskite poraštės duomenis.

en: Key in your company name.
lt_LT: Įveskite savo įmonės pavadinimą.

en: When enabled, replaces state code with state name in the from, return, billing and shipping addresses
lt_LT: Kai įjungta, siuntėjo, grąžinimo, atsiskaitymo ir pristatymo adresuose valstijos kodas pakeičiamas valstijos pavadinimu

en: Enable to have a preview of the document before the print is initiated
lt_LT: Įgalinti dokumento peržiūrą prieš pradedant spausdinti

en: The default library to be used PDF generation
lt_LT: Numatytoji biblioteka, naudojama PDF generavimui

en: Never Miss This Deal
lt_LT: Niekada nepraleiskite šio pasiūlymo

en: Your Last Chance to Avail %1$s on WebToffee Plugins. Grab the deal before it`s gone!
lt_LT: Paskutinė jūsų galimybė pasinaudoti „WebToffee“ papildiniais (%1$s). Griebkite pasiūlymą, kol dar ne per vėlu!

en: OFF
lt_LT: IŠJUNGTA

en: View plugins
lt_LT: Peržiūrėti papildinius

en: Product Import Export
lt_LT: Produktų importas ir eksportas

en: Product Import Export for WooCommerce
lt_LT: Produktų importas ir eksportas, skirtas „WooCommerce“

en: Import, export, or update WooCommerce products
lt_LT: „WooCommerce“ produktų importavimas, eksportavimas arba atnaujinimas

en: Supports all types of products (Simple, variable, subscription grouped, and external)
lt_LT: Palaiko visų tipų produktus (paprastus, kintamuosius, prenumeratos grupės ir išorinius)

en: Multiple file formats - CSV, XML, Excel, and TSV
lt_LT: Keli failų formatai – CSV, XML, Excel ir TSV

en: Advanced filters and customizations for better control
lt_LT: Išplėstiniai filtrai ir pritaikymai geresnei kontrolei

en: Bulk update WooCommerce product data
lt_LT: Masinis „WooCommerce“ produkto duomenų atnaujinimas

en: Import via FTP/SFTP and URL
lt_LT: Importuoti per FTP/SFTP ir URL

en: Schedule automated import & export
lt_LT: Suplanuoti automatinį importavimą ir eksportavimą

en: Export and Import custom fields and third-party plugin fields
lt_LT: Eksportuoti ir importuoti pasirinktinius laukus ir trečiųjų šalių papildinių laukus

en: View all premium features
lt_LT: Peržiūrėti visas aukščiausios kokybės funkcijas

en: Show less
lt_LT: Rodyti mažiau

en: Get the plugin
lt_LT: Gaukite papildinį

en: Dismiss
lt_LT: Atšaukti

en: WooCommerce PDF Invoices, Packing Slips and Credit Notes
lt_LT: „WooCommerce“ PDF sąskaitos faktūros, važtaraščiai ir kreditinės pažymos

en: Automatically generate PDF invoices, packing slips, and credit notes
lt_LT: Automatiškai generuoti PDF sąskaitas faktūras, važtaraščius ir kreditines sąskaitas faktūras

en: Use ready-made, customizable templates to match your brand
lt_LT: Naudokite paruoštus, pritaikomus šablonus, kad jie atitiktų jūsų prekės ženklą

en: Print or download invoices individually or in bulk
lt_LT: Spausdinkite arba atsisiųskite sąskaitas faktūras po vieną arba masiškai

en: Set custom invoice numbering for better organization
lt_LT: Nustatykite pasirinktinę sąskaitų faktūrų numeraciją, kad būtų lengviau tvarkyti

en: Customize documents fully with visual or code editors
lt_LT: Visiškai tinkinkite dokumentus naudodami vaizdinius arba kodo redaktorius

en: Include VAT, GST, ABN, and other tax details
lt_LT: Įtraukite PVM, GST, ABN ir kitus mokesčių duomenis

en: Add custom fields to any order document with ease
lt_LT: Lengvai pridėkite pasirinktinius laukus prie bet kurio užsakymo dokumento

en: Smart Coupons for WooCommerce Pro
lt_LT: Išmanieji kuponai, skirti „WooCommerce Pro“

en: Create better coupon campaigns with advanced WooCommerce coupon features
lt_LT: Kurkite geresnes kuponų kampanijas naudodami pažangias „WooCommerce“ kuponų funkcijas

en: Auto-apply coupons
lt_LT: Automatiškai taikyti kuponus

en: Create attractive Buy X Get Y (BOGO) offers
lt_LT: Kurkite patrauklius „Pirk X, gauk Y“ (angl. „Buy X Get Y“) pasiūlymus

en: Create product quantity/subtotal based discounts
lt_LT: Kurkite nuolaidas pagal produkto kiekį / tarpinę sumą

en: Offer store credits and gift cards
lt_LT: Siūlykite parduotuvės kreditus ir dovanų korteles

en: Set up smart giveaway campaigns
lt_LT: Sukurkite išmaniąsias dovanų kampanijas

en: Set advanced coupon rules and conditions
lt_LT: Nustatykite išplėstines kuponų taisykles ir sąlygas

en: Bulk generate coupons
lt_LT: Masinis kuponų generavimas

en: Shipping, purchase history, and payment method-based coupons
lt_LT: Pristatymas, pirkimų istorija ir mokėjimo būdu pagrįsti kuponai

en: Sign up coupons
lt_LT: Registracijos kuponai

en: Cart abandonment coupons
lt_LT: Krepšelio apleidimo kuponai

en: Create day-specific deals
lt_LT: Sukurkite konkrečios dienos pasiūlymus

en: Display coupon banners and widgets
lt_LT: Rodyti kuponų reklamjuostes ir valdiklius

en: Import coupons
lt_LT: Importuoti kuponus

en: Refund
lt_LT: Grąžinimas

en: incl. tax
lt_LT: su mokesčiais

en: n/a
lt_LT: nėra

en: Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nunc nec vehicula purus. Mauris tempor nec ipsum ac tempus. Aenean vehicula porttitor tortor, et interdum tellus fermentum at. Fusce pellentesque justo rhoncus
lt_LT: Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nunc, niekur kitur nepriskirta vehicula purus. Mauris tempor, niekur kitur nepriskirtas ipsum ac tempus. Aenean vehicula porttitor tortor, et interdum tellus fermentum at. Fusce pellentesque justo rhoncus

en: Unable to generate PDF.
lt_LT: Nepavyko sugeneruoti PDF failo.

en: There is no order with this given id
lt_LT: Su šiuo ID nėra užsakymo

en: Customize
lt_LT: Tinkinti

en: You can't undo this action. Are you sure?
lt_LT: Šio veiksmo atšaukti negalima. Ar tikrai?

en: Click here to add Company logo
lt_LT: Spustelėkite čia, jei norite pridėti įmonės logotipą

en: Click here to add Company name
lt_LT: Spustelėkite čia, jei norite pridėti įmonės pavadinimą

en: Click here to add From address
lt_LT: Spustelėkite čia, jei norite pridėti siuntėjo adresą

en: Click here to add Signature
lt_LT: Spustelėkite čia, jei norite pridėti parašą

en: Please save all data before leaving this page. All unsaved data will be lost. Are you sure?
lt_LT: Prieš išeidami iš šio puslapio, išsaugokite visus duomenis. Visi neišsaugoti duomenys bus prarasti. Ar tikrai?

en: Change template
lt_LT: Keisti šabloną

en: Change layout
lt_LT: Pakeisti išdėstymą

en: Saving
lt_LT: Išsaugoma

en: Please enter order number
lt_LT: Įveskite užsakymo numerį

en: Generating
lt_LT: Generavimas

en: This is premium template which is not compatible with the basic plugin
lt_LT: Tai yra aukščiausios kokybės šablonas, nesuderinamas su pagrindiniu įskiepiu.

en: This is basic template. In order to use premium feature, you need to switch and activate the premium template
lt_LT: Tai yra pagrindinis šablonas. Norėdami naudoti aukščiausios kokybės funkciją, turite perjungti ir aktyvuoti aukščiausios kokybės šabloną.

en: Template Name Required
lt_LT: Šablono pavadinimas privalomas

en: Active
lt_LT: Aktyvus

en: Error.
lt_LT: Klaida

en: Activate
lt_LT: Aktyvuoti

en: No template found.
lt_LT: Nerasta šablono.

en: Unable to save theme.
lt_LT: Nepavyko išsaugoti temos.

en: Template with same name already exists.
lt_LT: Šablonas su tokiu pačiu pavadinimu jau yra.

en: Template created.
lt_LT: Šablonas sukurtas.

en: Template created and activated.
lt_LT: Šablonas sukurtas ir aktyvuotas.

en: Template updated.
lt_LT: Šablonas atnaujintas.

en: Template updated and activated.
lt_LT: Šablonas atnaujintas ir aktyvuotas.

en: Unable to switch view.
lt_LT: Nepavyko perjungti rodinio.

en: Unable to load template.
lt_LT: Nepavyko įkelti šablono.

en: Untitled template
lt_LT: Be pavadinimo šablonas

en: Lighter
lt_LT: Žiebtuvėlis

en: Normal
lt_LT: Normalus

en: Bold
lt_LT: Paryškintas

en: Bolder
lt_LT: Drąsesnis

en: Select One
lt_LT: Pasirinkite vieną

en: Left
lt_LT: Kairė

en: Right
lt_LT: Dešinė

en: Center
lt_LT: Centras

en: Start
lt_LT: Pradžia

en: End
lt_LT: Pabaiga

en: None
lt_LT: Nepasirinkta

en: Solid
lt_LT: Vientisa

en: Dotted
lt_LT: Punktyrinė

en: Dashed
lt_LT: Brukšninė

en: Click to view predefined templates.
lt_LT: Spustelėkite, jei norite peržiūrėti iš anksto nustatytus šablonus.

en: Create a new template or edit an existing template.
lt_LT: Sukurkite naują šabloną arba redaguokite esamą.

en: Displays the currently chosen document template with provisions to modify.
lt_LT: Rodomas šiuo metu pasirinktas dokumento šablonas su nuostatomis, kurias galima modifikuoti.

en: Shows a preview of the template on an actual order. Key in an order number to view the same.
lt_LT: Rodo šablono peržiūrą faktiniame užsakyme. Įveskite užsakymo numerį, kad jį peržiūrėtumėte.

en: Invoice No:
lt_LT: Sąskaitos faktūros Nr.:

en: Order Date:
lt_LT: Užsakymo data:

en: Dispatch Date:
lt_LT: Išsiuntimo data:

en: From Address:
lt_LT: Iš adreso:

en: Billing Address:
lt_LT: Adresas sąskaitai:

en: Email:
lt_LT: El. paštas:

en: Tel:
lt_LT: Tel.:

en: Shipping Address:
lt_LT: Pristatymo adresas:

en: Tracking number:
lt_LT: Sekimo numeris:

en: Product
lt_LT: Produktas

en: Quantity
lt_LT: Kiekis

en: Price
lt_LT: Kaina

en: Total Price
lt_LT: Viso kaina

en: Subtotal
lt_LT: Tarpinė suma

en: Shipping
lt_LT: Pristatymas

en: Cart Discount
lt_LT: Krepšelio nuolaida

en: Order Discount
lt_LT: Užsakymo nuolaida

en: Total Tax
lt_LT: Viso mokesčių

en: Fee
lt_LT: Mokestis

en: Coupon Used
lt_LT: Kuponas panaudotas

en: Total
lt_LT: Iš viso

en: INVOICE
lt_LT: Sąskaita

en: Invoice Date:
lt_LT: Sąskaitos data:

en: Invoice No.:
lt_LT: SF Nr:

en: Order No.:
lt_LT: Užsakymo Nr.:

en: Order date:
lt_LT: Užsakymo data:

en: Image
lt_LT: Paveikslėlis

en: Jumbing LED Light Wall Ball
lt_LT: Šokinėjantis LED šviesos sieninis kamuolys

en: Payment method:
lt_LT: Mokėjimo būdas:

en: Payment method:
lt_LT: Mokėjimo būdas:

en: Payment method
lt_LT: Apmokėjimo būdas

en: Payment Method:
lt_LT: Mokėjimo būdas:

en: Payment Method
lt_LT: Mokėjimo būdas

en: Order No:
lt_LT: Užsakymo Nr.:

en: Date:
lt_LT: Data:

en: From:
lt_LT: Nuo:

en: From
lt_LT: Nuo

en: To:
lt_LT: Kam:

en: Weight:
lt_LT: Svoris:

en: Ship Date:
lt_LT: Išsiuntimo data:

en: Phone No:
lt_LT: Telefono nr.:

en: Ph No:
lt_LT: Tel. nr.:

en: Tracking Number:
lt_LT: Sekimo numeris:

en: Order no:
lt_LT: Užsakymo nr.:

en: Total Weight
lt_LT: Bendras svoris

en: Contact Number
lt_LT: Kontaktinis numeris

en: Email
lt_LT: El. paštas

en: SSN
lt_LT: Ssn

en: VAT
lt_LT: PVM

en: Customer Note
lt_LT: Pirkėjo pastaba

en: Customer Note:
lt_LT: Kliento Žinutė:

en: Bill to
lt_LT: Siųsti sąskaitą

en: Ship to
lt_LT: Pristatyti

en: Invoice no:
lt_LT: Sąskaitos faktūros nr.:

en: Invoice date:
lt_LT: Sąskaitos data:

en: VAT:
lt_LT: PVM:

en: Customer note:
lt_LT: Kliento pastaba:

en: Customer note
lt_LT: Kliento žinutė

en: Unit Price
lt_LT: Vieneto kaina

en: Unit price
lt_LT: Vieneto kaina

en: Total price
lt_LT: Bendra kaina

en: S.no
lt_LT: S.nr.

en: S.No
lt_LT: S. Nr.

en: Phone no:
lt_LT: Telefono nr.:

en: Shipping Method:
lt_LT: Pristatymo būdas:

en: Phone:
lt_LT: Telefonas:

en: Title
lt_LT: Pavadinimas

en: Font size
lt_LT: Šrifto dydis

en: Text align
lt_LT: Teksto lygiavimas

en: Text Color
lt_LT: Teksto Spalva

en: Display
lt_LT: Rodyti

en: Company Logo
lt_LT: Įmonės logotipas

en: Company Name
lt_LT: Įmonės pavadinimas

en: Logo Width
lt_LT: Logotipo plotis

en: Logo Height
lt_LT: Logotipo aukštis

en: Company name font size
lt_LT: Įmonės pavadinimo šrifto dydis

en: Extra Details
lt_LT: Papildoma informacija

en: Extra detail font size
lt_LT: Papildomo detalumo šrifto dydis

en: Header Color
lt_LT: Antraštės Spalva

en: Text
lt_LT: Tekstas

en: Style
lt_LT: Stilius

en: Text color
lt_LT: Teksto spalva

en: Format
lt_LT: Formatas

en: Title font size
lt_LT: Pavadinimo šrifto dydis

en: Table head background
lt_LT: Stalo galvos fonas

en: Table head text color
lt_LT: Lentelės antraštės teksto spalva

en: Table body text color
lt_LT: Lentelės teksto spalva

en: Serial No label
lt_LT: Serijos numerio etiketė

en: Serial no text align
lt_LT: Serijos be teksto lygiavimo

en: Image label
lt_LT: Vaizdo etiketė

en: Image text align
lt_LT: Vaizdo teksto lygiavimas

en: SKU label
lt_LT: SKU etiketė

en: SKU text align
lt_LT: SKU teksto lygiavimas

en: Product label
lt_LT: Produkto etiketė

en: Product text align
lt_LT: Produkto teksto lygiavimas

en: Qty label
lt_LT: Kiekio etiketė

en: Qty text align
lt_LT: Kiekio teksto lygiavimas

en: Price label
lt_LT: Kainos etiketė

en: Price text align
lt_LT: Kainos teksto lygiavimas

en: Tax label
lt_LT: Mokesčių etiketė

en: Tax text align
lt_LT: Mokesčių teksto lygiavimas

en: Total weight label
lt_LT: Bendro svorio etiketė

en: Total weight text align
lt_LT: Bendras teksto svorio lygiavimas

en: Total label
lt_LT: Bendra etiketė

en: Total text align
lt_LT: Visiškas teksto lygiavimas

en: Signature type
lt_LT: Parašo tipas

en: Manual Signature
lt_LT: Rankinis parašas

en: Image Signature
lt_LT: Vaizdo parašas

en: Align
lt_LT: Lygiavimas

en: Label
lt_LT: Etiketė

en: Note
lt_LT: Pastaba

en: Displays customer`s VAT number saved in the order details by third-party plugins in this document. Supported meta keys are
lt_LT: Rodomas kliento PVM mokėtojo kodas, kurį užsakymo detalėse išsaugojo trečiųjų šalių papildiniai šiame dokumente. Palaikomi meta raktai yra šie

en: To add a different meta key
lt_LT: Norėdami pridėti kitą meta raktą

en: Upgrade to premium
lt_LT: Atnaujinkite į aukščiausios klasės versiją

en: Show More
lt_LT: Rodyti daugiau

en: Show Less
lt_LT: Rodyti mažiau

en: Checkout Premium
lt_LT: „Checkout Premium“

en: View sample customization demo
lt_LT: Peržiūrėti pavyzdinę pritaikymo demonstraciją

en: Preview sample PDF
lt_LT: Peržiūrėti PDF pavyzdį

en: Order
lt_LT: Užsakymas

en: Order number
lt_LT: Užsakymo numeris

en: Templates
lt_LT: Šablonai

en: Type template name to search
lt_LT: Įveskite šablono pavadinimą paieškai

en: Choose a layout.
lt_LT: Pasirinkite išdėstymą.

en: All unsaved changes will be lost upon switching to a new layout.
lt_LT: Perjungus į naują išdėstymą, visi neišsaugoti pakeitimai bus prarasti.

en: Save before you proceed.
lt_LT: Prieš tęsdami išsaugokite.

en: Saving...
lt_LT: Išsaugoma...

en: Update template
lt_LT: Atnaujinti šabloną

en: Save template
lt_LT: Išsaugoti šabloną

en: Save and activate
lt_LT: Išsaugoti ir aktyvuoti

en: Create new
lt_LT: Sukurti naują

en: My templates
lt_LT: Mano šablonai

en: This template is not comaptible with QR Code addon plugin
lt_LT: Šis šablonas nesuderinamas su QR kodo papildiniu

en: Unlock limitless possibilities of invoice customization with the addon -
lt_LT: Atraskite neribotas sąskaitų faktūrų pritaikymo galimybes su priedu -

en: Customizer for WooCommerce PDF Invoices Plugin
lt_LT: „WooCommerce“ PDF sąskaitų faktūrų tinkinimo įskiepis

en: Visual
lt_LT: Raiškus

en: Code
lt_LT: Kodas

en: Pro version
lt_LT: Pro versija

en: I couldn't understand how to make it work
lt_LT: Negalėjau suprasti, kaip tai padaryti

en: Would you like us to assist you?
lt_LT: Ar norėtumėte, kad jums padėtume?

en: Language support issues
lt_LT: Kalbos palaikymo problemos

en: Plugin settings not available in my language
lt_LT: Įskiepio nustatymai nepasiekiami mano kalba

en: Which language?
lt_LT: Kuri kalba?

en: Missing RTL/Unicode language(e.g Chinese, Arabic etc) support for PDF document.
lt_LT: Trūksta RTL/Unicode kalbų (pvz., kinų, arabų ir kt.) palaikymo PDF dokumente.

en: Already tried the free %s WebToffee mPDF addon %s.
lt_LT: Jau išbandžiau nemokamą %s „WebToffee mPDF“ priedą %s.

en: I am unable to add customer VAT(or GSTIN or ABN or any other tax id etc)
lt_LT: Negaliu pridėti kliento PVM (arba GSTIN, ABN ar bet kokio kito mokesčių mokėtojo ID ir pan.)

en: Unable to add from third party plugin that collects customer VAT(or GSTIN or ABN etc)
lt_LT: Nepavyko pridėti iš trečiosios šalies įskiepio, kuris renka klientų PVM (arba GSTIN, ABN ir kt.)

en: Mention the name of the plugin or meta key if any
lt_LT: Paminėkite įskiepio pavadinimą arba meta raktą, jei yra

en: Need a field to add the tax id on checkout page
lt_LT: Reikia lauko, skirto mokesčių mokėtojo kodui pridėti atsiskaitymo puslapyje

en: I found a better plugin
lt_LT: Radau geresnį įskiepį

en: Which plugin?
lt_LT: Kuris įskiepis?

en: The plugin is great, but I need specific feature that you don't support
lt_LT: Įskiepis puikus, bet man reikia konkrečios funkcijos, kurios jis neturi

en: Could you tell us more about that feature?
lt_LT: Gal galėtumėte papasakoti daugiau apie šią funkciją?

en: The plugin didn't work as expected
lt_LT: Įskiepis neveikė taip, kaip tikėtasi

en: What did you expect?
lt_LT: Ko tikėjaisi?

en: Other
lt_LT: Kita

en: Could you tell us a bit more?
lt_LT: Gal galėtumėte papasakoti daugiau?

en: If you have a moment, please let us know why you are deactivating:
lt_LT: Jei turite minutėlę, praneškite mums, kodėl deaktyvuojate:

en: Webtoffee can contact me about this feedback.
lt_LT: „Webtoffee“ gali susisiekti su manimi dėl šio atsiliepimo.

en: Enter your email address.
lt_LT: Įveskite elektroninio pašto adresą.

en: Enter email address
lt_LT: Įrašykite savo el. pašto adresą

en: Delete all the settings made by this plugin
lt_LT: Ištrinkite visus šio įskiepio atliktus nustatymus

en: We do not collect any personal data when you submit this form. It's your feedback that we value.
lt_LT: Pateikus šią formą, nerenkame jokių asmeninių duomenų. Vertiname jūsų atsiliepimus.

en: Privacy Policy
lt_LT: Privatumo politika

en: Go to support
lt_LT: Eiti į palaikymo tarnybą

en: Submit & Deactivate
lt_LT: Siųsti ir išjungti

en: I rather wouldn't say
lt_LT: Verčiau nesakyčiau,

en: Please enter a valid email address.
lt_LT: Prašome įvesti galiojanti el. pašto adresą.

en: Please enter a message
lt_LT: Prašome įvesti žinutę

en: We need your email address to contact you back.
lt_LT: Mums reikia jūsų el. pašto adreso, kad galėtume su jumis susisiekti.

en: Sending...
lt_LT: Siunčiama...

en: Unable to submit. Please try again later.
lt_LT: Nepavyko pateikti. Bandykite dar kartą vėliau.

en: Thank you for your valuable suggestion.
lt_LT: Dėkoju už vertingą pasiūlymą.

en: Looking for a feature we don't have?
lt_LT: Ieškote funkcijos, kurios neturime?

en: Request it here
lt_LT: Užsisakykite čia

en: Missing a feature?
lt_LT: Trūksta funkcijos?

en: Drop a message to let us know!
lt_LT: Parašykite mums žinutę!

en: What would you like to add as a new feature?
lt_LT: Ką norėtumėte pridėti kaip naują funkciją?

en: More the details you share, the better.
lt_LT: Kuo daugiau detalių dalinsitės, tuo geriau.

en: I would like...
lt_LT: Norėčiau...

en: Webtoffee can contact me about this feedback
lt_LT: „Webtoffee“ gali susisiekti su manimi dėl šio atsiliepimo

en: Send feature request
lt_LT: Siųsti funkcijos užklausą

en: Please enter your message.
lt_LT: Prašome įvesti savo žinutę.

en: Documents
lt_LT: Dokumentai

en: General
lt_LT: Pagrindinis

en: Help Guide
lt_LT: Pagalbos vadovas

en: Free vs Premium
lt_LT: Nemokamas ir Premium

note: Plugin Name of the plugin/theme
en: WooCommerce PDF Invoices, Packing Slips, Delivery Notes and Shipping Labels
lt_LT: „WooCommerce“ PDF sąskaitos faktūros, važtaraščiai, pristatymo pranešimai ir siuntimo etiketės

en: Click to append with existing data
lt_LT: Spustelėkite, jei norite pridėti esamus duomenis

en: Hello there! Let’s begin with the basics
lt_LT: Sveiki! Pradėkime nuo pagrindų

en: Step 1
lt_LT: 1 žingsnis

en: Step 2
lt_LT: 2 žingsnis

en: Step 3
lt_LT: 3 žingsnis

en: Add shop details
lt_LT: Pridėti parduotuvės informaciją

en: Shop name
lt_LT: Parduotuvės pavadinimas

en: Address line 1
lt_LT: Adresas (pirma eilutė)

en: Address line 2
lt_LT: Adreso 2 eilutė

en: City
lt_LT: Miestas

en: Country/State
lt_LT: Šalis / Valstija

en: Select country
lt_LT: Pasirinkite šalį

en: Postal code
lt_LT: Pašto kodas

en: Phone number
lt_LT: Telefono numeris

en: Tax ID
lt_LT: Mokesčių mokėtojo kodas

en: Upload logo
lt_LT: Įkelti logotipą

en: Recommended size is 150x50px.
lt_LT: Rekomenduojamas dydis yra 150 x 50 pikselių.

en: Next
lt_LT: Kitas

en: Skip invoice setup
lt_LT: Praleisti sąskaitos faktūros nustatymą

en: Choose emails for invoice attachment
lt_LT: Pasirinkite el. pašto adresus, kuriais norite pridėti sąskaitas faktūras

en: Choose the order emails to which you'd like to attach invoices for your customers
lt_LT: Pasirinkite užsakymų el. laiškus, prie kurių norite pridėti klientų sąskaitas faktūras

en: Back
lt_LT: Atgal

en: Create your unique invoice numbering system
lt_LT: Sukurkite savo unikalią sąskaitų faktūrų numeravimo sistemą

en: Complete the invoice number format to suit your requirements
lt_LT: Užpildykite sąskaitos faktūros numerio formatą pagal savo reikalavimus

en: Custom number
lt_LT: Pasirinktinis numeris

en: Type in prefix/ suffix / date format if required
lt_LT: Jei reikia, įveskite prefiksą / priesagą / datos formatą

en: Supported shortcodes for date
lt_LT: Palaikomi trumpieji datos kodai

en: What should be the starting number for your invoices?
lt_LT: Koks turėtų būti pradinis jūsų sąskaitų faktūrų numeris?

en: What length would you prefer for your invoice number
lt_LT: Kokio ilgio sąskaitos faktūros numerį pageidautumėte?

en: PREVIEW
lt_LT: PERŽIŪRA

en: If the order number is
lt_LT: Jei užsakymo numeris yra

en: the %s number would be
lt_LT: skaičius %s būtų

en: Your next %s number would be
lt_LT: Jūsų kitas %s numeris būtų

en: Finish setup
lt_LT: Baigti sąranką

en: Invoice setup successfully
lt_LT: Sąskaita faktūra sėkmingai nustatyta

en: Invoice Icons
lt_LT: Sąskaitos faktūros piktogramos

en: All-in-One WooCommerce Invoice & Shipping Documents Bundle
lt_LT: „Viskas viename“ „WooCommerce“ sąskaitų faktūrų ir siuntimo dokumentų paketas

en: Generate and print all essential WooCommerce documents, including invoices, packing slips, shipping labels, and more—all in one powerful invoice bundle.
lt_LT: Generuokite ir spausdinkite visus svarbiausius „WooCommerce“ dokumentus, įskaitant sąskaitas faktūras, važtaraščius, siuntimo etiketes ir kt. – visa tai viename galingame sąskaitų faktūrų pakete.

en: Invoices
lt_LT: Sąskaitos

en: Packing Slips
lt_LT: Pakavimo lapeliai

en: Credit Notes
lt_LT: Kredito Pažymos

en: Address Labels
lt_LT: Adreso etiketės

en: Delivery Notes
lt_LT: Pristatymo pastabos

en: Dispatch Labels
lt_LT: Siuntimo etiketės

en: Shipping Labels
lt_LT: Siuntimo etiketės

en: Picklists
lt_LT: Pasirinkimų sąrašai

en: Proforma Invoices
lt_LT: sąskaita proforma:

en: Get Bundle Now
lt_LT: Gaukite paketą dabar

en: Invoice Bundle
lt_LT: Sąskaitų faktūrų paketas

en: Add new
lt_LT: Pridėti naują

en: You can add custom/predefined order meta using its key
lt_LT: Galite pridėti pasirinktinį / iš anksto apibrėžtą užsakymo metaduomenis naudodami jo raktą

en: Field Name
lt_LT: Lauko pavadinimas

en: Meta Key
lt_LT: Meta raktas

en: To add more than one custom order meta,
lt_LT: Norėdami pridėti daugiau nei vieną pasirinktinio užsakymo metaduomenis,

en: upgrade to premium version
lt_LT: atnaujinkite į aukščiausios kokybės versiją

en: Order Meta
lt_LT: Užsakymo metaduomenys

en: Add/Edit Order Meta Field
lt_LT: Pridėti / redaguoti užsakymo meta lauką

en: Upload your image
lt_LT: Įkelkite savo paveikslėlį

en: Reset
lt_LT: Atstatyti

en: Document
lt_LT: Dokumentas

en: Action
lt_LT: Veiksmas

en: Add date to invoice number
lt_LT: Pridėti datą prie sąskaitos faktūros numerio

en: Invoice number format
lt_LT: Sąskaitos faktūros numerio formatas

en: Invoice starting number
lt_LT: Sąskaitos faktūros pradinis numeris

en: Invoice number length
lt_LT: Sąskaitos faktūros numerio ilgis

en: Use order date as input instead.
lt_LT: Vietoj to naudokite užsakymo datą.

en: Add date to credit note number
lt_LT: Pridėti datą prie kreditinės sąskaitos numerio

en: Creditnote number format
lt_LT: Kreditinės sąskaitos numerio formatas

en: What should be the starting number for your credit notes?
lt_LT: Koks turėtų būti pradinis jūsų kreditinių sąskaitų numeris?

en: What length would you prefer for your credit note
lt_LT: Kokio ilgio pageidaujate kreditinės sąskaitos faktūros?

en: Add date to proforma invoice number
lt_LT: Pridėti datą prie išankstinės sąskaitos faktūros numerio

en: Proforma invoice number format
lt_LT: Išankstinės sąskaitos faktūros numerio formatas

en: What should be the starting number for your proforma invoices?
lt_LT: Koks turėtų būti pradinis jūsų išankstinės sąskaitos faktūros numeris?

en: What length would you prefer for your proforma invoice
lt_LT: Kokio ilgio išankstinę sąskaitą faktūrą pageidautumėte?

en: Removing year [Y] from the prefix will disable the annual reset functionality
lt_LT: Pašalinus metus [Y] iš prefikso, bus išjungta metinio nustatymo iš naujo funkcija.

en: Switching to order number will disable the annual reset functionality
lt_LT: Perjungus į užsakymo numerį, bus išjungta metinio nustatymo iš naujo funkcija.

en: Removing year [Y] from the suffix will disable the annual reset functionality
lt_LT: Pašalinus metus [Y] iš priesagos, bus išjungta metinio nustatymo iš naujo funkcija.

en: The latest specified starting number will be used after reset
lt_LT: Po nustatymo iš naujo bus naudojamas paskutinis nurodytas pradinis numeris

en: Developed by
lt_LT: Sukūrė

en: Reset successfully
lt_LT: Atstatyti sėkmingai

en: Debug
lt_LT: Derinimas

en: Caution: Settings here are only for advanced users.
lt_LT: Dėmesio: čia esantys nustatymai skirti tik patyrusiems vartotojams.

en: Export settings (JSON)
lt_LT: Eksportavimo nustatymai (JSON)

en: Export
lt_LT: Eksportuoti

en: Import settings (JSON)
lt_LT: Importuoti nustatymus (JSON)

en: Import
lt_LT: Importuoti

en: Please select json file
lt_LT: Pasirinkite JSON failą

en: Last imported on:
lt_LT: Paskutinį kartą importuota:

en: Importing the file will delete all the settings and replace with data from chosen file
lt_LT: Importuojant failą bus ištrinti visi nustatymai ir pakeisti duomenimis iš pasirinkto failo.

en: Combine with the existing templates
lt_LT: Sujungti su esamais šablonais

en: Replace the existing templates
lt_LT: Pakeiskite esamus šablonus

en: To proceed with the import, please type %1$s in the field below
lt_LT: Norėdami tęsti importavimą, įveskite %1$s žemiau esančiame lauke

en: Reset all settings to default
lt_LT: Atkurti visus nustatymus pagal numatytuosius nustatymus

en: Last updated on:
lt_LT: Paskutinį kartą atnaujinta:

en: Reset will delete all the settings, saved templates and reset to the default settings
lt_LT: Atstatymas ištrins visus nustatymus, išsaugotus šablonus ir atkurs numatytuosius nustatymus.

en: Do not reset the templates
lt_LT: Neiš naujo nustatykite šablonų

en: To proceed with the reset, please type %1$s in the field below
lt_LT: Norėdami tęsti atstatymą, įveskite %1$s žemiau esančiame lauke

en: Filters
lt_LT: Filtrai

en: Some useful `filters` to extend plugin's functionality
lt_LT: Keletas naudingų „filtrų“, skirtų išplėsti įskiepio funkcionalumą

en: search filter
lt_LT: paieškos filtras

en: Example Code
lt_LT: Pavyzdinis kodas

en: Copy Code
lt_LT: Kopijuoti kodą

en: Update Settings
lt_LT: Atnaujinti nustatymus

en: System Configuration
lt_LT: Sistemos konfigūracija

en: Copy
lt_LT: Kopijuoti

en: Copied
lt_LT: Nukopijuota

en: 5.6 or higher recommended
lt_LT: Rekomenduojama 5.6 arba aukštesnė versija

en: Recommended, will use fallback functions
lt_LT: Rekomenduojama, bus naudojamos atsarginės funkcijos

en: Required if you have images in your documents
lt_LT: Privaloma, jei dokumentuose yra paveikslėlių

en: Better with transparent PNG images
lt_LT: Geriau su skaidriais PNG vaizdais

en: Recommended for better performances
lt_LT: Rekomenduojama geresniems našumams

en: Required when using .webp images
lt_LT: Būtina naudojant .webp atvaizdus

en: Required if you have .webp images in your documents
lt_LT: Būtina, jei dokumentuose yra .webp atvaizdų

en: To compress PDF documents
lt_LT: Norėdami suspausti PDF dokumentus

en: Recommended to compress PDF documents
lt_LT: Rekomenduojama PDF dokumentams suspausti

en: For better performances
lt_LT: Dėl geresnių pasirodymų

en: Required to detect custom templates and to clear the temp folder periodically
lt_LT: Reikalinga norint aptikti pasirinktinius šablonus ir periodiškai išvalyti laikinąjį aplanką

en: Check PHP disable_functions
lt_LT: Patikrinkite PHP disable_functions

en: Recommended 128MB or more
lt_LT: Rekomenduojama 128 MB ar daugiau

en: Necessary to verify the MIME type of local images.
lt_LT: Būtina patikrinti vietinių vaizdų MIME tipą.

en: fileinfo disabled
lt_LT: failo informacija išjungta

en: Allow remote stylesheets and images
lt_LT: Leisti nuotolinius stilių lapus ir vaizdus

en: allow_url_fopen disabled
lt_LT: allow_url_fopen išjungtas

en: Writable
lt_LT: Rašytina

en: Required
lt_LT: Privalomas

en: Present
lt_LT: Dabartinis

en: Get advanced customization options for
lt_LT: Gaukite išplėstines tinkinimo parinktis

en: invoices, packing slips, and credit notes.
lt_LT: sąskaitos faktūros, važtaraščiai ir kreditinės pažymos.

en: Add additional fields to invoices
lt_LT: Pridėti papildomus laukus prie sąskaitų faktūrų

en: Multiple pre-built templates
lt_LT: Keli iš anksto sukurti šablonai

en: Customize using Code Editor
lt_LT: Tinkinimas naudojant kodo redaktorių

en: More customization options
lt_LT: Daugiau pritaikymo parinkčių

en: Upgrade for more customization on packing slip
lt_LT: Atnaujinkite, kad galėtumėte labiau pritaikyti važtaraštį

en: Advanced customization option for packing slip templates
lt_LT: Išplėstinė važtaraščių šablonų tinkinimo parinktis

en: Show/hide fields like billing address, weight, product image etc
lt_LT: Rodyti / slėpti laukus, pvz., atsiskaitymo adresą, svorį, produkto vaizdą ir kt.

en: Add additional data such as product meta, order meta, product attributes etc
lt_LT: Pridėkite papildomų duomenų, pvz., produkto metaduomenis, užsakymo metaduomenis, produkto atributus ir kt.

en: Group and sort product table based on different conditions
lt_LT: Grupuoti ir rūšiuoti produktų lentelę pagal skirtingas sąlygas

en: Many more customization options
lt_LT: Daug daugiau pritaikymo parinkčių

en: shipping labels, dispatch labels, and delivery notes.
lt_LT: siuntimo etiketės, išsiuntimo etiketės ir pristatymo pranešimai.

en: Add additional fields to shipping labels
lt_LT: Pridėkite papildomų laukų prie siuntimo etikečių

en: Upgrade To Premium
lt_LT: Atnaujinkite į Premium

en: Invoices, Packing Slips and Credit Notes Module
lt_LT: Sąskaitų faktūrų, važtaraščių ir kreditinių pažymų modulis

en: Shipping labels, Dispatch labels and Delivery Notes Module
lt_LT: Siuntimo etikečių, išsiuntimo etikečių ir pristatymo pranešimų modulis

en: Picklists Add-on
lt_LT: Pasirinkimų sąrašų priedas

en: Address Label Add-on
lt_LT: Adreso etiketės priedas

en: Proforma Invoices Add-on
lt_LT: Išankstinių sąskaitų faktūrų priedas

en: Free version
lt_LT: Nemokama versija

en: Premium version
lt_LT: Premium versija

en: You are using free version of %1$s. %2$s Checkout premium here %3$s.
lt_LT: Naudojate nemokamą %1$s versiją. %2$s Atsiskaitymo aukščiausios kokybės paslauga čia %3$s.

en: Get Add-on
lt_LT: Gauti priedą

en: 30% OFF
lt_LT: 30% NUOLAIDA

en: Pick list
lt_LT: Pasirinkimų sąrašas

en: Address label
lt_LT: Adreso etiketė

en: My account - Order lists page
lt_LT: Mano paskyra – užsakymų sąrašų puslapis

en: My account - Order details page
lt_LT: Mano paskyra – užsakymo informacijos puslapis

en: Order email
lt_LT: Užsakymo el. paštas

en: Features
lt_LT: Funkcijos

en: Free
lt_LT: Nemokamas

en: Premium
lt_LT: Mokama

en: 30 Day Money Back Guarantee
lt_LT: 30 dienų pinigų grąžinimo garantija

en: Fast and Superior Support
lt_LT: Greitas ir aukščiausios kokybės palaikymas

en: The company name and the address details from this section will be used as the sender address in the invoice and other related documents.
lt_LT: Šiame skyriuje nurodyti įmonės pavadinimas ir adreso duomenys bus naudojami kaip siuntėjo adresas sąskaitoje faktūroje ir kituose susijusiuose dokumentuose.

en: Load from WooCommerce
lt_LT: Įkelti iš „WooCommerce“

en: Company details
lt_LT: Įmonės rekvizitai

en: Name
lt_LT: Vardas

en: To include the keyed in name to the Invoice, ensure to select
lt_LT: Norėdami į sąskaitą faktūrą įtraukti įvestą pavadinimą, pasirinkite

en: Company name
lt_LT: Įmonės pavadinimas

en: from
lt_LT: nuo

en: Invoice > Customize > Company Logo / Name
lt_LT: Sąskaita faktūra > Tinkinti > Įmonės logotipas / pavadinimas

en: Logo
lt_LT: Logotipas

en: To include the uploaded image as logo to the invoice, ensure to select Company logo from
lt_LT: Norėdami į sąskaitą faktūrą įtraukti įkeltą paveikslėlį kaip logotipą, būtinai pasirinkite Įmonės logotipas iš

en: Recommended size is 150×50px
lt_LT: Rekomenduojamas dydis yra 150 × 50 pikselių

en: Company Tax ID
lt_LT: Įmonės mokesčių mokėtojo kodas

en: Specify your company tax ID. For e.g., you may enter as VAT: GB123456789, GSTIN:0948745 or ABN:51 824 753 556
lt_LT: Nurodykite savo įmonės mokesčių mokėtojo kodą. Pavyzdžiui, galite įvesti PVM mokėtojo kodą: GB123456789, GSTIN: 0948745 arba ABN: 51 824 753 556.

en: Footer
lt_LT: Poraštė

en: Address details
lt_LT: Adreso duomenys

en: Department/Business unit/Sender name
lt_LT: Skyrius / Verslo padalinys / Siuntėjo vardas

en: Choose a country&hellip;
lt_LT: Pasirinkite šalį&hellip;

en: Contact number
lt_LT: Kontaktinis numeris

en: Advanced options
lt_LT: Išplėstinės parinktys

en: Display state name
lt_LT: Rodomas būsenos pavadinimas

en: Enable to show state name in addresses
lt_LT: Įgalinti rodyti valstijos pavadinimą adresuose

en: Display currency code
lt_LT: Rodyti valiutos kodą

en: Enable to show currency code instead of currency symbol
lt_LT: Įgalinti rodyti valiutos kodą vietoj valiutos simbolio

en: Preview before printing
lt_LT: Peržiūra prieš spausdinimą

en: Preview documents before printing
lt_LT: Peržiūrėkite dokumentus prieš spausdinimą

en: Enable RTL support
lt_LT: Įjungti RTL palaikymą

en: RTL support for documents
lt_LT: RTL palaikymas dokumentams

en: For better RTL integration in PDF documents, please use our
lt_LT: Norėdami geriau integruoti RTL į PDF dokumentus, naudokite mūsų

en: mPDF add-on
lt_LT: mPDF priedas

en: PDF library
lt_LT: PDF biblioteka

en: Enable additional currency font support
lt_LT: Įgalinti papildomą valiutos šrifto palaikymą

en: Enable to use additional font library to support the currency symbol in pdf
lt_LT: Įgalinti naudoti papildomą šriftų biblioteką, kad būtų palaikomas valiutos simbolis PDF faile

en: Enable a common print button for
lt_LT: Įjungti bendrą spausdinimo mygtuką

en: orders listing page
lt_LT: užsakymų sąrašo puslapis

en: All document types
lt_LT: Visų tipų dokumentai

en: Enable dedicated print buttons for
lt_LT: Įjungti specialius spausdinimo mygtukus

en: Print button access for
lt_LT: Spausdinimo mygtuko prieiga

en: Logged in users
lt_LT: Prisiregistravo vartotojai

en: Users will be redirected to login page if not logged in
lt_LT: Jei vartotojai nebus prisijungę, jie bus nukreipti į prisijungimo puslapį

en: Secure
lt_LT: Saugu

en: All users
lt_LT: Visi vartotojai

en: Users who haven`t logged will also be allowed to print
lt_LT: Neprisijungę vartotojai taip pat galės spausdinti

en: File path
lt_LT: Failo kelias

en: Automatic cleanup
lt_LT: Automatinis valymas

en: Yes
lt_LT: Taip

en: No
lt_LT: Ne

en: Interval
lt_LT: Intervalas

en: In minutes. Eg: 1440 for 1 day. Minimum value is 1440
lt_LT: Minutėmis. Pvz.: 1440 už 1 dieną. Minimali vertė yra 1440

en: Help Links
lt_LT: Pagalbos nuorodos

en: System Info
lt_LT: Sistemos info

en: Refer to our documentation to setup and get started
lt_LT: Norėdami nustatyti ir pradėti, žr. mūsų dokumentaciją

en: Help and Support
lt_LT: Pagalba ir Palaikymas

en: We would love to help you on any queries or issues.
lt_LT: Mes norėtume jums padėti dėl bet kokių užklausimų ar klausimų.

en: Contact Us
lt_LT: Susisiekite su mumis

en: Premium extensions
lt_LT: Premium plėtiniai

en: Automatically generate professional WooCommerce order-related documents for all your orders
lt_LT: Automatiškai generuokite profesionalius su „WooCommerce“ užsakymais susijusius dokumentus visiems jūsų užsakymams

en: WooCommerce PDF Invoices, Packing Slips and Credit Notes plugin
lt_LT: „WooCommerce“ PDF sąskaitų faktūrų, važtaraščių ir kreditinių pažymų įskiepis

en: Auto-generate invoices, packing slips, and credit notes
lt_LT: Automatiškai generuoti sąskaitas faktūras, važtaraščius ir kreditines sąskaitas faktūras

en: Show payment link on invoice
lt_LT: Rodyti mokėjimo nuorodą sąskaitoje faktūroje

en: Add ‘Pay Later’ option at checkout
lt_LT: Pridėkite parinktį „Mokėti vėliau“ atsiskaitymo metu

en: Attach documents to selected order status emails
lt_LT: Pridėti dokumentus prie pasirinktų užsakymo būsenos el. laiškų

en: Enable customers to print invoices & packing slips
lt_LT: Suteikite klientams galimybę spausdinti sąskaitas faktūras ir važtaraščius

en: Customize document layout & properties
lt_LT: Tinkinkite dokumento išdėstymą ir ypatybes

en: Show product variation data
lt_LT: Rodyti produkto variantų duomenis

en: Add custom data to documents
lt_LT: Pridėkite pasirinktinius duomenis prie dokumentų

en: Multiple display options for bundle products
lt_LT: Kelios rinkinių produktų rodymo parinktys

en: Group products by ‘Category’
lt_LT: Grupuoti produktus pagal „Kategoriją“

en: Verified compatibility with major plugins
lt_LT: Patvirtintas suderinamumas su pagrindiniais papildiniais

en: Multilingual support
lt_LT: Daugiakalbis palaikymas

en: WooCommerce Shipping labels, Dispatch labels and Delivery Notes plugin
lt_LT: „WooCommerce“ siuntimo etikečių, išsiuntimo etikečių ir pristatymo pastabų įskiepis

en: Create delivery notes, shipping & dispatch labels
lt_LT: Sukurkite važtaraščius, siuntimo ir išsiuntimo etiketes

en: Enable customers to print the documents from order emails
lt_LT: Suteikite klientams galimybę spausdinti dokumentus iš užsakymų el. laiškų

en: Customize shipping label size
lt_LT: Pritaikykite siuntimo etiketės dydį

en: Add multiple shipping labels on one page
lt_LT: Pridėti kelias siuntimo etiketes viename puslapyje

en: Add extra product & order data fields
lt_LT: Pridėti papildomus produkto ir užsakymo duomenų laukus

en: Pre-built layouts & customizable templates
lt_LT: Iš anksto sukurti maketai ir pritaikomi šablonai

en: Sort products based on Name or SKU
lt_LT: Rūšiuoti produktus pagal pavadinimą arba SKU

en: WooCommerce Picklists plugin
lt_LT: „WooCommerce“ pasirinkimų sąrašų įskiepis

en: Bulk print picklists from the admin order page
lt_LT: Masinis pasirinkimo sąrašų spausdinimas iš administratoriaus užsakymo puslapio

en: Automatically email picklists based on order status
lt_LT: Automatiškai siųsti el. paštu pasirinkimo sąrašus pagal užsakymo būseną

en: Create or customize picklist templates
lt_LT: Sukurkite arba tinkinkite pasirinkimo sąrašų šablonus

en: Group products in picklist by order/category
lt_LT: Grupuoti produktus pasirinkimo sąraše pagal užsakymą / kategoriją

en: Add product meta fields & attributes
lt_LT: Pridėti produkto meta laukus ir atributus

en: Exclude virtual products from picklists
lt_LT: Iš sąrašų neįtraukti virtualių produktų

en: WooCommerce Address Labels plugin
lt_LT: „WooCommerce“ adresų etikečių įskiepis

en: Generate ‘Shipping Address’, ‘Billing Address’, ‘From Address’, and ‘Return Address’ labels
lt_LT: Sukurkite žymas „Pristatymo adresas“, „Sąskaitos faktūros adresas“, „Siuntėjo adresas“ ir „Grąžinimo adresas“

en: Customize label sizes
lt_LT: Etikečių dydžių tinkinimas

en: Bulk print address labels
lt_LT: Masinis adresų etikečių spausdinimas

en: Offers built-in label templates
lt_LT: Siūlo integruotus etikečių šablonus

en: Change address label layout
lt_LT: Keisti adreso etiketės išdėstymą

en: WooCommerce Proforma Invoices
lt_LT: „WooCommerce“ išankstinės sąskaitos faktūros

en: Create proforma invoices automatically
lt_LT: Automatiškai kurkite išankstines sąskaitas faktūras

en: Pre-built proforma invoice layouts
lt_LT: Iš anksto paruošti proforma sąskaitų faktūrų maketai

en: Easy invoice layout customization
lt_LT: Lengvas sąskaitos faktūros išdėstymo pritaikymas

en: Attach proforma invoice PDF to order emails
lt_LT: Pridėkite išankstinės sąskaitos faktūros PDF failą prie užsakymų el. laiškų

en: Allow customers to print invoices
lt_LT: Leisti klientams spausdinti sąskaitas faktūras

en: Set custom proforma invoice number
lt_LT: Nustatyti pasirinktinį išankstinės sąskaitos faktūros numerį

en: Add additional product & order data fields
lt_LT: Pridėti papildomus produkto ir užsakymo duomenų laukus

en: Attach special notes with proforma invoices
lt_LT: Pridėkite specialias pastabas prie išankstinių sąskaitų faktūrų

en: Attach transport & sales terms
lt_LT: Pridėkite transportavimo ir pardavimo sąlygas

en: Customizer for WooCommerce PDF Invoices
lt_LT: „WooCommerce“ PDF sąskaitų faktūrų tinkinimo įrankis

en: Drag-and-drop easy customization
lt_LT: Paprastas pritaikymas vilkimo ir numetimo funkcija

en: Advanced visual and code editor
lt_LT: Pažangus vaizdo ir kodo redaktorius

en: Customize individual elements using block editors
lt_LT: Tinkinkite atskirus elementus naudodami blokų redaktorius

en: View live preview of customization
lt_LT: Peržiūrėti tiesioginę tinkinimo peržiūrą

en: Change color, text, background, border & more
lt_LT: Keisti spalvą, tekstą, foną, rėmelį ir kt.

en: QR Code Addon for WooCommerce PDF Invoices
lt_LT: QR kodo priedas, skirtas „WooCommerce“ PDF sąskaitoms faktūroms

en: Assign QR codes to all generated invoices
lt_LT: Priskirkite QR kodus visoms sugeneruotoms sąskaitoms faktūroms

en: Create QR code that reads order or invoice number
lt_LT: Sukurkite QR kodą, kuris nuskaito užsakymo arba sąskaitos faktūros numerį

en: Add custom data to invoices
lt_LT: Pridėti pasirinktinius duomenis prie sąskaitų faktūrų

en: Compatible with WooCommerce PDF Invoice, Packing Slip & Credit Note (Premium)
lt_LT: Suderinamas su „WooCommerce“ PDF sąskaitomis faktūromis, važtaraščiais ir kreditinėmis pažymomis („Premium“)

en: Compatible with WooCommerce PDF Invoices, Packing Slips, Delivery Notes, and Shipping Labels (Free)
lt_LT: Suderinamas su „WooCommerce“ PDF sąskaitomis faktūromis, važtaraščiais, pristatymo dokumentais ir siuntimo etiketėmis (nemokamai)

en: Remote Print add-on for WooCommerce PDF Invoices - PrintNode
lt_LT: Nuotolinio spausdinimo priedas, skirtas „WooCommerce“ PDF sąskaitoms faktūroms – „PrintNode“

en: Offers cloud printing of invoice PDFs using PrintNode
lt_LT: Siūlo sąskaitų faktūrų PDF failų spausdinimą debesyje naudojant „PrintNode“

en: Print PDF invoices for WooCommerce
lt_LT: Spausdinkite PDF sąskaitas faktūras „WooCommerce“

en: Lightning-fast printing
lt_LT: Žaibiškai greitas spausdinimas

en: Supports automatic & manual printing
lt_LT: Palaiko automatinį ir rankinį spausdinimą

en: Support for serial and USB scales
lt_LT: Palaikymas serijinėms ir USB svarstyklėms

en: Ensure security with base64 & URI printing
lt_LT: Užtikrinkite saugumą naudodami base64 ir URI spausdinimą

en: Cross-platform compatibility
lt_LT: Suderinamumas tarp platformų

en: WebToffee WooCommerce Request A Quote
lt_LT: „WebToffee WooCommerce“ užklausos pateikimas

en: Add quote button to the product & shop pages
lt_LT: Pridėti kainos pasiūlymo mygtuką prie produkto ir parduotuvės puslapių

en: Enable quotation request for selected products
lt_LT: Įjungti pasirinktų produktų kainos užklausą

en: Automatically send quotes to users
lt_LT: Automatiškai siųsti kainos pasiūlymus vartotojams

en: Disable guest users from asking for quote
lt_LT: Neleisti svečių vartotojams prašyti kainos pasiūlymo

en: Hide prices and ‘add to cart’ button
lt_LT: Slėpti kainas ir mygtuką „į krepšelį“

en: Automatic email alerts for admin & users
lt_LT: Automatiniai el. pašto įspėjimai administratoriams ir vartotojams

en: Easy button and form customization
lt_LT: Paprastas mygtukų ir formų pritaikymas

en: Set quote expiry period
lt_LT: Nustatyti kainos pasiūlymo galiojimo laikotarpį

en: Limit spams with reCAPTCHA
lt_LT: Apribokite šlamštą naudodami „reCAPTCHA“

en: Sequential Order Number for WooCommerce
lt_LT: „WooCommerce“ eilės eilės numeris

en: Auto reset sequence per month/year etc
lt_LT: Automatinio atstatymo seka per mėnesį/metus ir kt.

en: Add a custom suffix for order numbers
lt_LT: Pridėti pasirinktinį užsakymo numerių priesagą

en: Date suffix in order numbers
lt_LT: Datos priesaga užsakymų numeriuose

en: Custom sequence for free orders
lt_LT: Nemokamų užsakymų pasirinktinė seka

en: Increment sequence in custom series
lt_LT: Padidinti seką pasirinktinėje serijoje

en: More order number templates
lt_LT: Daugiau užsakymo numerio šablonų

en: Data Import & Export
lt_LT: Duomenų importavimas ir eksportavimas

en: The best-in-the-class import, export, and migration solutions for your WooCommerce data
lt_LT: Geriausi savo klasėje jūsų „WooCommerce“ duomenų importavimo, eksportavimo ir perkėlimo sprendimai

en: Import Export Suite for WooCommerce
lt_LT: „WooCommerce“ importo ir eksporto rinkinys

en: Import/export Products, Orders, Subscriptions, Coupons, Customers, WordPress Users, Categories & Tags, Reviews
lt_LT: Importuoti / eksportuoti produktus, užsakymus, prenumeratas, kuponus, klientus, „WordPress“ naudotojus, kategorijas ir žymas, atsiliepimus

en: Supports Excel, XML, CSV, and TSV file formats
lt_LT: Palaiko „Excel“, XML, CSV ir TSV failų formatus

en: Import from URL, Google Sheets, FTP/SFTP
lt_LT: Importuoti iš URL, „Google“ skaičiuoklių, FTP/SFTP

en: Export to FTP/SFTP
lt_LT: Eksportuoti į FTP/SFTP

en: Import & export custom fields and values
lt_LT: Importuoti ir eksportuoti pasirinktinius laukus ir reikšmes

en: Advanced filters and customizations for import & export
lt_LT: Išplėstiniai filtrai ir tinkinimai importui ir eksportui

en: Add and update data while importing
lt_LT: Duomenų pridėjimas ir atnaujinimas importuojant

en: Maintains action history and debug logs
lt_LT: Išsaugo veiksmų istoriją ir derinimo žurnalus

en: Compatible with major 3rd-party plugins
lt_LT: Suderinamas su pagrindiniais trečiųjų šalių papildiniais

en: Product Import Export Plugin For WooCommerce
lt_LT: Produktų importo ir eksporto papildinys, skirtas „WooCommerce“

en: Schedule automated import and export
lt_LT: Suplanuoti automatinį importavimą ir eksportavimą

en: Support for multiple product types
lt_LT: Palaikymas keliems produktų tipams

en: Export product images in a separate zip file
lt_LT: Eksportuokite produkto vaizdus į atskirą ZIP failą

en: Advanced filters and customizations for import and export
lt_LT: Išplėstiniai filtrai ir tinkinimai importui ir eksportui

en: Order, Coupon, Subscription Export Import for WooCommerce
lt_LT: Užsakymas, kuponas, prenumerata. Eksportas ir importas į „WooCommerce“.

en: Email customers on order status change
lt_LT: El. paštas klientams apie užsakymo būsenos pasikeitimą

en: Create users on order import
lt_LT: Kurti vartotojus importuojant užsakymą

en: Filter export by products, order status, email, date, etc
lt_LT: Filtruoti eksportą pagal produktus, užsakymo būseną, el. pašto adresą, datą ir kt.

en: Add & update data while importing
lt_LT: Duomenų pridėjimas ir atnaujinimas importuojant

en: WordPress Users & WooCommerce Customers Import Export
lt_LT: „WordPress“ naudotojai ir „WooCommerce“ klientai importuoja ir eksportuoja

en: Customize and send emails to new users on import
lt_LT: Importavimo metu tinkinkite ir siųskite el. laiškus naujiems vartotojams

en: Retain user passwords on import/export
lt_LT: Išsaugoti naudotojų slaptažodžius importuojant / eksportuojant

en: Export and import custom fields and third-party plugin fields
lt_LT: Eksportuoti ir importuoti pasirinktinius laukus ir trečiųjų šalių papildinių laukus

en: Filter by user role, email, date, etc
lt_LT: Filtruoti pagal vartotojo vaidmenį, el. pašto adresą, datą ir kt.

en: WebToffee WooCommerce Product Feed & Sync Manager
lt_LT: „WebToffee WooCommerce“ produktų sklaidos kanalų ir sinchronizavimo tvarkyklė

en: Generate WooCommerce product feeds for Google Shopping, Facebook Shop, and Instagram Shop
lt_LT: Generuokite „WooCommerce“ produktų sklaidos kanalus „Google Shopping“, „Facebook Shop“ ir „Instagram Shop“ platformoms

en: Sync WooCommerce products to Facebook catalog
lt_LT: Sinchronizuokite „WooCommerce“ produktus su „Facebook“ katalogu

en: Additional feed intervals (30 minutes, 6 hours, 12 hours)
lt_LT: Papildomi maitinimo intervalai (30 minučių, 6 valandos, 12 valandų)

en: Support for additional fields that can be added to the feed
lt_LT: Palaikymas papildomiems laukams, kuriuos galima pridėti prie sklaidos kanalo

en: WPML multilingual and multicurrency support
lt_LT: WPML daugiakalbystės ir kelių valiutų palaikymas

en: Google local product inventory feed
lt_LT: „Google“ vietinių produktų atsargų srautas

en: Exclude specific products
lt_LT: Neįtraukti konkrečių produktų

en: Include or exclude specific categories
lt_LT: Įtraukti arba neįtraukti konkrečių kategorijų

en: Exclude out-of-stock products
lt_LT: Neįtraukti prekių, kurių nėra sandėlyje

en: Filter products based on product type
lt_LT: Filtruoti produktus pagal produkto tipą

en: Map categories on product level
lt_LT: Žemėlapio kategorijos produkto lygmeniu

en: E-commerce Promotions
lt_LT: El. prekybos akcijos

en: Create and run successful promotional campaigns with the best tools for WooCommerce
lt_LT: Kurkite ir vykdykite sėkmingas reklamos kampanijas naudodami geriausius „WooCommerce“ įrankius

en: WebToffee WooCommerce Gift Cards
lt_LT: „WebToffee“ „WooCommerce“ dovanų kortelės

en: Create unlimited gift cards
lt_LT: Sukurkite neribotą dovanų kortelių skaičių

en: Email gift cards to customers
lt_LT: Dovanų korteles klientams siųsti el. paštu

en: Provide refunds to store credit
lt_LT: Grąžinkite pinigus į parduotuvės kreditą

en: 20+ predefined gift card templates
lt_LT: 20+ iš anksto nustatytų dovanų kortelių šablonų

en: Category wise template listing
lt_LT: Kategorijų šablonų sąrašas

en: Add custom templates for gift cards
lt_LT: Pridėkite pasirinktinius dovanų kortelių šablonus

en: Generate gift cards based on order status
lt_LT: Dovanų kortelių generavimas pagal užsakymo būseną

en: Manage user credit balance
lt_LT: Tvarkyti naudotojo kredito likutį

en: Fixed and custom gift card amounts
lt_LT: Fiksuotos ir pritaikytos dovanų kortelių sumos

en: Add usage restrictions for gift cards
lt_LT: Pridėti dovanų kortelių naudojimo apribojimus

en: Frequently Bought Together for WooCommerce
lt_LT: Dažnai perkami kartu „WooCommerce“ platformoje

en: Automatically generate suggestions based on order history
lt_LT: Automatiškai generuoti pasiūlymus pagal užsakymų istoriją

en: Display recommended products on the product pages
lt_LT: Rodyti rekomenduojamus produktus produktų puslapiuose

en: Quick setup page to add & edit recommendations
lt_LT: Greito nustatymo puslapis, skirtas rekomendacijoms pridėti ir redaguoti

en: Multiple product recommendation layouts
lt_LT: Kelių produktų rekomendacijų išdėstymai

en: Set up discounts on the recommended product bundle
lt_LT: Nustatykite nuolaidas rekomenduojamam produktų rinkiniui

en: Manually create a bought-together list
lt_LT: Rankiniu būdu sukurkite supirktų prekių sąrašą

en: Use upsells, cross-sells, & related products as frequently bought products
lt_LT: Naudokite papildomus pardavimus, kryžminius pardavimus ir susijusius produktus kaip dažnai perkamus produktus

en: Customize the title, button, and label texts
lt_LT: Tinkinkite pavadinimo, mygtuko ir etiketės tekstus

en: Customize the display of the recommended products
lt_LT: Tinkinkite rekomenduojamų produktų rodymą

en: Smart Coupons for WooCommerce
lt_LT: Išmanieji kuponai, skirti „WooCommerce“

en: Advanced BOGO Coupons
lt_LT: Išplėstiniai „perkant vieną, gaunant vieną“ kuponai

en: Offer store credits
lt_LT: Siūlykite parduotuvės kreditus

en: Create attractive gift cards
lt_LT: Sukurkite patrauklias dovanų korteles

en: Give away product coupons
lt_LT: Dovanokite produktų kuponus

en: Coupons based on past purchases
lt_LT: Kuponai, pagrįsti ankstesniais pirkiniais

en: Restrict coupons by country
lt_LT: Apriboti kuponus pagal šalį

en: Create and offer sign-up discount coupons
lt_LT: Kurkite ir siūlykite registracijos nuolaidų kuponus

en: Customizable countdown sales banner
lt_LT: Pritaikoma atgalinio skaičiavimo pardavimo reklama

en: Import and export coupons
lt_LT: Importuoti ir eksportuoti kuponus

en: Coupon embeds
lt_LT: Kuponų įterpimai

en: Allow coupon combinations
lt_LT: Leisti kuponų derinius

en: URL Coupons for WooCommerce
lt_LT: „WooCommerce“ URL kuponai

en: Generate custom coupon URLs
lt_LT: Generuokite pasirinktinius kuponų URL

en: Set up a redirect page
lt_LT: Nustatykite peradresavimo puslapį

en: Automatically add products
lt_LT: Automatiškai pridėti produktus

en: Create QR code coupons
lt_LT: Sukurkite QR kodo kuponus

en: Payment & subscription
lt_LT: Mokėjimas ir prenumerata

en: The most popular payment gateways and subscription solutions to scale your business
lt_LT: Populiariausi mokėjimo šliuzai ir prenumeratos sprendimai jūsų verslo plėtrai

en: WooCommerce Stripe Payment Gateway
lt_LT: „WooCommerce Stripe“ mokėjimo šliuzas

en: Add 20+ payment methods
lt_LT: Pridėkite daugiau nei 20 mokėjimo būdų

en: Activates Stripe checkout
lt_LT: Aktyvuoja „Stripe“ atsiskaitymą

en: Secured payments with SCA and 3D secure
lt_LT: Saugūs mokėjimai naudojant SCA ir 3D secure

en: Supports recurring payments
lt_LT: Palaiko pasikartojančius mokėjimus

en: Compatible with WPML
lt_LT: Suderinamas su WPML

en: Log all Stripe transactions
lt_LT: Registruoti visas „Stripe“ operacijas

en: Monitor payments using Stripe dashboard
lt_LT: Stebėkite mokėjimus naudodami „Stripe“ ataskaitų sritį

en: PayPal Express Checkout Payment Gateway for WooCommerce
lt_LT: „PayPal Express Checkout“ mokėjimo šliuzas, skirtas „WooCommerce“

en: Adds PayPal Smart Button Checkout option
lt_LT: Pridedama „PayPal Smart Button“ atsiskaitymo parinktis

en: Accepts payment using multiple Alternative Payment Methods (APM)
lt_LT: Priima mokėjimus naudojant kelis alternatyvius mokėjimo būdus (APM)

en: Adds Express PayPal Checkout Option on the product page and Mini-cart for faster checkout
lt_LT: Pridedama greitojo „PayPal“ atsiskaitymo parinktis produkto puslapyje ir mini krepšelis, kad atsiskaitymas būtų greitesnis

en: Capture the authorized payment later
lt_LT: Užfiksuokite autorizuotą mokėjimą vėliau

en: Partial and Full Refund of the order amount
lt_LT: Dalinis ir visas užsakymo sumos grąžinimas

en: Lots of customization options like button style, position, etc
lt_LT: Daug pritaikymo parinkčių, tokių kaip mygtuko stilius, vieta ir kt.

en: Option to enable in-context checkout
lt_LT: Galimybė įjungti kontekstinį atsiskaitymą

en: Supports WooCommerce Subscriptions for Express buttons
lt_LT: Palaiko „WooCommerce“ prenumeratas, skirtas „Express“ mygtukams

en: Allows guest checkout
lt_LT: Leidžiama atsiskaityti svečio režimu

en: Option to set up a specific PayPal locale
lt_LT: Galimybė nustatyti konkrečią „PayPal“ lokalę

en: Shortcode support for the Paypal Express button
lt_LT: Trumpųjų kodų palaikymas „Paypal Express“ mygtukui

en: Timely compatibility updates and bug fixes
lt_LT: Laiku atliekami suderinamumo atnaujinimai ir klaidų ištaisymai

en: Subscriptions for WooCommerce
lt_LT: „WooCommerce“ prenumeratos

en: Create simple & variable subscriptions
lt_LT: Kurkite paprastas ir kintamas prenumeratas

en: Synchronize subscription renewal
lt_LT: Sinchronizuoti prenumeratos atnaujinimą

en: Pro-rate charges till first renewal
lt_LT: Proporcingas mokestis iki pirmojo atnaujinimo

en: Set free trial and sign-up fee
lt_LT: Nustatykite nemokamą bandomąją versiją ir registracijos mokestį

en: Send automated emails notifications
lt_LT: Siųsti automatinius el. pašto pranešimus

en: Supports recurring discounts
lt_LT: Palaiko pasikartojančias nuolaidas

en: Renewal interval & expiry customizations
lt_LT: Atnaujinimo intervalo ir galiojimo pabaigos pritaikymai

en: Privacy compliance
lt_LT: Privatumo laikymasis

en: Get Help with Ensuring Compliance to Major Privacy Laws for Your WordPress Website - GDPR, CCPA, LGPD, CNIL, and More.
lt_LT: Gaukite pagalbos užtikrinant atitiktį pagrindiniams privatumo įstatymams jūsų „WordPress“ svetainėje – BDAR, CCPA, LGPD, CNIL ir kt.

en: GDPR Cookie Consent Plugin (CCPA Ready)
lt_LT: BDAR slapukų sutikimo papildinys (parengtas CCPA)

en: Assits in GDPR (RGPD, DSVGO), LGPD, CNIL, POPIA, and CCPA
lt_LT: Padeda GDPR (RGPD, DSVGO), LGPD, CNIL, POPIA ir CCPA

en: Create a cookie consent banner
lt_LT: Sukurkite sutikimo dėl slapukų reklamjuostę

en: Scan and list cookies
lt_LT: Nuskaityti ir įtraukti slapukus į sąrašą

en: Automatically block cookies/script
lt_LT: Automatiškai blokuoti slapukus / scenarijus

en: Customize cookie banner
lt_LT: Tinkinti slapukų reklamjuostę

en: Create cookie policy
lt_LT: Sukurti slapukų politiką

en: User consent logging
lt_LT: Vartotojo sutikimo registravimas

en: Explicit/Implicit consent
lt_LT: Aiškus / numanomas sutikimas

en: Location based exclusion for banner
lt_LT: Reklamjuostės išskyrimas pagal vietą

en: Granular consent based on cookie categories
lt_LT: Išsamus sutikimas, pagrįstas slapukų kategorijomis

en: You are covered by our 30-Day Money Back Guarantee
lt_LT: Jums taikoma mūsų 30 dienų pinigų grąžinimo garantija

en: Supported by a team with 99% Customer Satisfaction Score
lt_LT: Palaikoma komandos, kurios klientų pasitenkinimo balas yra 99 %

en: Supported documents
lt_LT: Palaikomi dokumentai

en: Automatically create invoice based on order status
lt_LT: Automatiškai sukurti sąskaitą faktūrą pagal užsakymo būseną

en: Attach document to order email
lt_LT: Pridėkite dokumentą prie užsakymo el. laiško

en: Custom invoice date
lt_LT: Pasirinktinė sąskaitos faktūros data

en: Use order date
lt_LT: Naudokite užsakymo datą

en: Use invoice created date
lt_LT: Naudoti sąskaitos faktūros sukūrimo datą

en: Show print invoice button to customers
lt_LT: Rodyti klientams sąskaitos faktūros spausdinimo mygtuką

en: Show print packing slip button to customers
lt_LT: Rodyti klientams mygtuką „Spausdinti važtaraštį“

en: Use order number as document number
lt_LT: Naudoti užsakymo numerį kaip dokumento numerį

en: Use custom number series to number documents
lt_LT: Dokumentams numeruoti naudokite pasirinktinę numerių seriją

en: Change document number format & length
lt_LT: Keisti dokumento numerio formatą ir ilgį

en: Sort order items in product table
lt_LT: Rūšiuoti elementus produktų lentelėje

en: Display options for bundled products
lt_LT: Sugrupuotų produktų rodymo parinktys

en: Generate invoices for old orders
lt_LT: Generuoti sąskaitas faktūras seniems užsakymams

en: Generate invoices for free orders
lt_LT: Generuoti sąskaitas faktūras nemokamiems užsakymams

en: Option to include/exclude tax to Invoice
lt_LT: Galimybė įtraukti / neįtraukti mokesčių į sąskaitą faktūrą

en: Separate tax column in the product table for multiple tax options in invoices
lt_LT: Atskiras mokesčių stulpelis produktų lentelėje, skirtas keliems mokesčių variantams sąskaitose faktūrose

en: Customizable tax items, tax fields (SSN, VAT, etc.)
lt_LT: Pritaikomi mokesčių elementai, mokesčių laukai (SSN, PVM ir kt.)

en: Display free line items on invoice
lt_LT: Rodyti nemokamas eilutes sąskaitoje faktūroje

en: Customize invoice PDF name format
lt_LT: Sąskaitos faktūros PDF pavadinimo formato tinkinimas

en: Add a payment link to invoice
lt_LT: Pridėti mokėjimo nuorodą prie sąskaitos faktūros

en: Show Pay Later option at checkout
lt_LT: Rodyti mokėjimo vėliau parinktį atsiskaitant

en: Customize Pay Later option display
lt_LT: Tinkinkite mokėjimo vėliau parinkties rodymą

en: Description
lt_LT: Aprašymas

en: Instruction
lt_LT: Instrukcija

en: Add order meta fields
lt_LT: Pridėti užsakymo meta laukus

en: (But customer notes can be added)
lt_LT: (Tačiau galima pridėti klientų pastabas)

en: Add product meta fields
lt_LT: Pridėti produkto meta laukus

en: Add product attributes
lt_LT: Pridėti produkto atributus

en: Custom logo for invoice
lt_LT: Individualus logotipas sąskaitai faktūrai

en: Add product images to packing slips
lt_LT: Pridėti produkto nuotraukas prie važtaraščių

en: Custom footer
lt_LT: Pasirinktinė poraštė

en: Document customizer
lt_LT: Dokumento tinkinimo įrankis

en: (Visual editor)
lt_LT: (Vaizdinis redaktorius)

en: (Visual and code editor)
lt_LT: (Vizualinis ir kodo redaktorius)

en: Pre-built layouts for documents
lt_LT: Iš anksto sukurti dokumentų maketai

en: Save document layout as template
lt_LT: Išsaugoti dokumento išdėstymą kaip šabloną

en: Add additional data to invoice layout
lt_LT: Pridėti papildomus duomenis prie sąskaitos faktūros maketo

en: Total tax
lt_LT: Viso PVM

en: Tracking number
lt_LT: Sekimo numeris

en: Cart discount
lt_LT: Krepšelio nuolaida

en: Order discount
lt_LT: Užsakymo nuolaida

en: Coupon info
lt_LT: Kupono informacija

en: WPML compatibility
lt_LT: WPML suderinamumas

en: WooCommerce Proforma Invoices plugin
lt_LT: „WooCommerce“ Proforma sąskaitų faktūrų įskiepis

en: Create proforma invoice automatically for selected order statuses
lt_LT: Automatiškai sukurti išankstinę sąskaitą faktūrą pasirinktoms užsakymo būsenoms

en: Attach invoice PDF to order emails
lt_LT: Pridėkite sąskaitos faktūros PDF failą prie užsakymų el. laiškų

en: Show print invoice button for customers
lt_LT: Rodyti klientams sąskaitos faktūros spausdinimo mygtuką

en: Based on order number
lt_LT: Remiantis užsakymo numeriu

en: Custom number series
lt_LT: Pasirinktinė numerių serija

en: Separate tax column in product table for multiple tax options in proforma invoices
lt_LT: Atskiras mokesčių stulpelis produktų lentelėje, skirtas keliems mokesčių variantams išankstinėse sąskaitose faktūrose

en: Use custom number format & length
lt_LT: Naudoti pasirinktinį skaičių formatą ir ilgį

en: Group products by 'Category'
lt_LT: Grupuoti produktus pagal kategoriją

en: Show variation data of products
lt_LT: Rodyti produktų variantų duomenis

en: Add order meta fields
lt_LT: Pridėti užsakymo meta laukus

en: Add custom footer
lt_LT: Pridėti pasirinktinę poraštę

en: Attach transport terms
lt_LT: Pridėti transportavimo sąlygas

en: Attach sales terms
lt_LT: Pridėti pardavimo sąlygas

en: Multiple pre-built layouts
lt_LT: Keli iš anksto sukurti maketai

en: Generate address labels
lt_LT: Adresų etikečių generavimas

en: Supported address types
lt_LT: Palaikomi adresų tipai

en: Shipping address
lt_LT: Pristatymo adresas

en: Billing address
lt_LT: Pirkėjo adresas

en: From address
lt_LT: Siuntėjo adresas

en: Return address
lt_LT: Grąžinimo adresas

en: Multiple address label layouts
lt_LT: Keli adresų etikečių išdėstymai

en: Customize layout properties
lt_LT: Tinkinkite maketo ypatybes

en: WPML compatibilityCustomize label sizes
lt_LT: WPML suderinamumasEtiketės dydžių pritaikymas

en: Bulk print shipping labels
lt_LT: Masinio spausdinimo siuntimo etiketės

en: WooCommerce Pick lists plugin
lt_LT: „WooCommerce“ pasirinkimo sąrašų įskiepis

en: Generate picklists
lt_LT: Generuoti pasirinkimo sąrašus

en: Group products by ‘Order’
lt_LT: Grupuoti produktus pagal „Užsakymą“

en: Exclude virtual items from picklists
lt_LT: Išskirti virtualius elementus iš pasirinkimo sąrašų

en: Product meta fields
lt_LT: Produkto meta laukai

en: Product attributes
lt_LT: Produkto atributai

en: Pre-built layouts
lt_LT: Iš anksto sukurti maketai

en: Generate Shipping Address labels
lt_LT: Generuoti pristatymo adreso etiketes

en: Generate Billing Address labels
lt_LT: Atsiskaitymo adreso etikečių generavimas

en: Generate From Address labels
lt_LT: Generuoti iš adreso etikečių

en: Generate Return Address labels
lt_LT: Generuoti grąžinimo adreso etiketes

en: Built-in label templates
lt_LT: Įtaisyti etikečių šablonai

en: Customize layout elements & properties
lt_LT: Išdėstymo elementų ir ypatybių tinkinimas

en: Compatible with WooCommerce PDF Invoice, Packing Slip & Credit Note (Pro)
lt_LT: Suderinamas su „WooCommerce“ PDF sąskaitomis faktūromis, važtaraščiais ir kreditinėmis pažymomis („Pro“)

en: Shipping label size
lt_LT: Siuntimo etiketės dydis

en: Full page
lt_LT: Visas puslapis

en: Custom
lt_LT: Pasirinktinis

en: Add multiple shipping labels in one page
lt_LT: Pridėti kelias siuntimo etiketes viename puslapyje

en: Add print document button to selected order emails
lt_LT: Pridėti spausdinimo dokumento mygtuką prie pasirinktų užsakymo el. laiškų

en: Pre-built layout for documents
lt_LT: Iš anksto sukurtas dokumentų išdėstymas

en: Add custom fields to shipping label layout
lt_LT: Pridėkite pasirinktinius laukus prie siuntimo etiketės maketo

en: Company logo
lt_LT: Įmonės logotipas

en: Return policy
lt_LT: Prekių grąžinimo sąlygos

en: Include product image in delivery note
lt_LT: Įtraukite prekės vaizdą į važtaraštį

en: Add customer note
lt_LT: Pridėti kliento pastabą

en: Add footer
lt_LT: Pridėti poraštę

en: Separate tax column in product table for multiple tax options in dispatch labels
lt_LT: Atskiras mokesčių stulpelis produktų lentelėje, skirtas kelioms mokesčių parinktims siuntimo etiketėse

en: Admin email
lt_LT: Administratoriaus el. pašto adresas

en: Manual email
lt_LT: Rankinis el. paštas

en: Admin email (Renewal order)
lt_LT: Administratoriaus el. pašto adresas (pratęsimo užsakymas)

en: Manual email (Renewal order)
lt_LT: Rankinis el. laiškas (Užsakymo atnaujinimas)

en: Order on-hold (Renewal order)
lt_LT: Užsakymas sulaikytas (atnaujinimo užsakymas)

en: Order processing (Renewal order)
lt_LT: Užsakymo apdorojimas (Užsakymo atnaujinimas)

en: Order completed (Renewal order)
lt_LT: Užsakymas atliktas (Užsakymo atnaujinimas)

en: Invoice Generation In Progress
lt_LT: Sąskaitos faktūros generavimas vyksta

en: Invoice numbers are getting generated in the background. This process may take a little while, so please be patient.
lt_LT: Fone generuojami sąskaitų faktūrų numeriai. Šis procesas gali užtrukti, todėl būkite kantrūs.

en: View progress
lt_LT: Peržiūrėti eigą

en: Hey, we at %1$s WebToffee %2$s would like to thank you for using %3$s %4$s %5$s. %6$s Less than a minute of your time will motivate us to keep doing what we do. We would really appreciate if you could take a moment to drop a quick review that motivate us to keep going.
lt_LT: Sveiki, mes, „%1$s WebToffee %2$s“, norėtume padėkoti, kad naudojatės „%3$s %4$s %5$s“. %6$s Vos minutė jūsų laiko paskatins mus tęsti savo darbą. Būtume labai dėkingi, jei skirtumėte akimirką trumpai apžvalgai, kuri motyvuotų mus tęsti.

en: %1$s  %2$s  Loving %3$s  WooCommerce PDF Invoices, Packing Slips, Delivery Notes and Shipping Labels plugin? %4$s  Share Your Feedback! %5$s
lt_LT: %1$s %2$s Patinka %3$s „WooCommerce“ PDF sąskaitų faktūrų, pakavimo lapelių, pristatymo pranešimų ir siuntimo etikečių įskiepis? %4$s Pasidalinkite savo atsiliepimais! %5$s

en: Remind me later
lt_LT: Priminti vėliau

en: Not interested
lt_LT: Nesuinteresuotas

en: Review now
lt_LT: Peržiūrėkite dabar

en: You deserve it
lt_LT: Tu to nusipelnei

en: Nope, maybe later
lt_LT: Ne, gal vėliau

en: I already did
lt_LT: Aš jau padariau

en: Knock, Knock!
lt_LT: Beld, beld!

en: You`ve just created
lt_LT: Ką tik sukūrėte

en: commercial documents using
lt_LT: komerciniai dokumentai naudojant

en: Woocommerce PDF invoices, packing slips, delivery notes, and shipping labels
lt_LT: „Woocommerce“ PDF sąskaitos faktūros, važtaraščiai, pristatymo pranešimai ir siuntimo etiketės

en: That’s awesome! We’d love it if you take a moment to share what you think and help spread the word.
lt_LT: Nuostabu! Būtume dėkingi, jei skirtumėte akimirką pasidalyti savo mintimis ir padėti skleisti žinią.

en: Rate us now
lt_LT: Įvertinkite mus dabar

en: there
lt_LT: ten

en: Hi  %1$s, %2$s We’re thrilled to see you making great use of our WooCommerce PDF Invoices, Packing Slips, Delivery Notes and Shipping Labels plugin! It’s our mission to make %3$s invoicing as seamless %4$s and %5$s efficient %6$s as possible for you. %7$s If you found the plugin helpful, please leave us a quick %8$s 5-star review. %9$s It would mean the world to us. %10$s Warm regards, %11$s Team WebToffee %12$s
lt_LT: Sveiki, %1$s, %2$s džiaugiamės matydami, kad puikiai naudojatės mūsų „WooCommerce“ PDF sąskaitų faktūrų, pakavimo lapelių, pristatymo pranešimų ir siuntimo etikečių papildiniu! Mūsų misija – padaryti %3$s sąskaitų faktūrų išrašymą kuo sklandesnį %4$s ir %5$s efektyvesnį %6$s. %7$s Jei papildinys jums buvo naudingas, palikite trumpą %8$s 5 žvaigždučių atsiliepimą. %9$s Tai mums labai daug reikštų. %10$s Pagarbiai, %11$s „WebToffee“ komanda %12$s

en: Did you know?
lt_LT: Ar žinote?

en: You can now bulk export PDF invoices, packing slips, and credit notes of WooCommerce orders with custom filters.
lt_LT: Dabar galite masiškai eksportuoti „WooCommerce“ užsakymų PDF sąskaitas faktūras, važtaraščius ir kreditines pažymas naudodami pasirinktinius filtrus.

en: Checkout
lt_LT: Atsiskaitymas

en: The plugins %s and %s cannot be active in your store at the same time. Kindly deactivate one of these prior to activating the other.
lt_LT: Įskiepiai %s ir %s negali būti aktyvūs jūsų parduotuvėje tuo pačiu metu. Prieš aktyvuodami kitą, išjunkite vieną iš jų.

en: Go to plugins page
lt_LT: Eiti į papildinių puslapį

en: %s WooCommerce PDF Invoices, Packing Slips, Delivery Notes & Shipping Labels (Basic) %s is enabled but not effective. It requires %s WooCommerce %s in order to work.
lt_LT: %s „WooCommerce“ PDF sąskaitos faktūros, pakavimo lapeliai, pristatymo pranešimai ir siuntimo etiketės (pagrindinis) %s yra įjungtas, bet neveikia. Kad veiktų, reikalinga %s „WooCommerce“ %s.

en: Classic
lt_LT: Klasikinis

en: Adds product image to the line items in the product table
lt_LT: Prideda produkto paveikslėlį prie produktų lentelės eilutės elementų

en: Adds customer note to the delivery note
lt_LT: Prideda kliento pastabą prie važtaraščio

en: Adds Footer to the delivery note
lt_LT: Prideda poraštę prie važtaraščio

en: Print Delivery note
lt_LT: Spausdinti važtaraštį

en: Print/Download Delivery note
lt_LT: Spausdinti / atsisiųsti važtaraštį

en: Print
lt_LT: Spausdinti

en: Unable to print Delivery note. Please check the items in the order.
lt_LT: Nepavyko atspausdinti važtaraščio. Patikrinkite užsakyme esančias prekes.

en: Multiple templates to personalize the document
lt_LT: Keli šablonai dokumentui suasmeninti

en: Add a print delivery note button to the order email
lt_LT: Pridėti mygtuką „Spausdinti pristatymo kvitą“ prie užsakymo el. laiško

en: Sort order items in the product table
lt_LT: Rūšiuoti elementus produktų lentelėje

en: Group products by category
lt_LT: Grupuoti produktus pagal kategoriją

en: Show variation data for variable products
lt_LT: Rodyti kintamų produktų variantų duomenis

en: Add product & order meta fields
lt_LT: Pridėti produkto ir užsakymo meta laukus

en: Generate shipping labels and dispatch labels
lt_LT: Siuntimo etikečių ir išsiuntimo etikečių generavimas

en: Get advanced features for your
lt_LT: Gaukite išplėstines funkcijas savo

en: Shipping labels, Dispatch labels and Delivery notes
lt_LT: Siuntimo etiketės, išsiuntimo etiketės ir pristatymo pranešimai

en: View add-on
lt_LT: Peržiūrėti priedą

en: Configure the general settings required for the delivery note.
lt_LT: Konfigūruokite bendruosius važtaraščio nustatymus, reikalingus jam surašyti.

en: Include product image
lt_LT: Įtraukti produkto vaizdą

en: Dispatch Label 1
lt_LT: Siuntimo etiketė 1

en: Adds customer note in the dispatch label
lt_LT: Pridedama kliento pastaba prie siuntimo etiketės

en: Adds footer in dispatch label
lt_LT: Pridedama poraštė siuntimo etiketėje

en: Print Dispatch Label
lt_LT: Spausdinti siuntimo etiketę

en: Dispatch Label
lt_LT: Siuntimo etiketė

en: Print/Download Dispatch Label
lt_LT: Spausdinti / atsisiųsti siuntimo etiketę

en: Multiple templates to personalize the label
lt_LT: Keli šablonai etiketės suasmeninimui

en: Add a print label button to the order email
lt_LT: Pridėti spausdinimo etiketės mygtuką prie užsakymo el. laiško

en: Show different taxes in separate columns
lt_LT: Rodyti skirtingus mokesčius atskiruose stulpeliuose

en: Add order & product meta fields
lt_LT: Pridėti užsakymo ir produkto meta laukus

en: Generate shipping labels and delivery notes
lt_LT: Siuntimo etikečių ir pristatymo pranešimų generavimas

en: Configure the general settings required for the dispatch label.
lt_LT: Konfigūruokite bendruosius siuntimo etiketės nustatymus.

en: Basic - 1
lt_LT: Pagrindinis - 1

en: Basic - 0
lt_LT: Pagrindinis - 0

en: Admins and customers both can leverage this feature wherever applicable. Disabling will remove all the provisions. Yet, the invoices are customizable.
lt_LT: Administratoriai ir klientai gali naudoti šią funkciją, kai tik įmanoma. Išjungus bus pašalinti visi pakeitimai. Tačiau sąskaitas faktūras galima pritaikyti.

en: The date is displayed on the invoice. It can be either the order creation date or the invoiced date.
lt_LT: Data rodoma sąskaitoje faktūroje. Tai gali būti užsakymo sukūrimo data arba sąskaitos faktūros data.

en: Allows customers to print the invoice from the specified pages.
lt_LT: Leidžia klientams atsispausdinti sąskaitą faktūrą iš nurodytų puslapių.

en: Print invoice
lt_LT: Spausdinti sąskaitą faktūrą

en: Download invoice
lt_LT: Atsisiųsti sąskaitą faktūrą

en: You can control the visibility of the seal according to order status via filters. See filter documentation %s here. %s
lt_LT: Antspaudo matomumą galite valdyti pagal užsakymo būseną naudodami filtrus. Žr. filtro dokumentaciją %s čia. %s

en: This feature might not work in mPDF.
lt_LT: Ši funkcija gali neveikti mPDF faile.

en: Width
lt_LT: Plotis

en: Height
lt_LT: Aukštis

en: Border width
lt_LT: Rėmelio plotis

en: Line height
lt_LT: Linijos aukštis

en: Opacity
lt_LT: Neskaidrumas

en: Border radius
lt_LT: Kraštinės spindulys

en: From left
lt_LT: Iš kairės

en: From top
lt_LT: Iš viršaus

en: Angle
lt_LT: Kampas

en: Color
lt_LT: Spalva

en: Pro Add-on
lt_LT: Pro priedas

en: Document title
lt_LT: Dokumento pavadinimas

en: Company Logo / Name
lt_LT: Įmonės logotipas / pavadinimas

en: Invoice Number
lt_LT: Sąskaitos numeris

en: Order Number
lt_LT: Užsakymo Numeris

en: Invoice Date
lt_LT: Sąskaitos data

en: Order Date
lt_LT: Užsakymo data

en: From Address
lt_LT: Siuntėjo adresas

en: Billing Address
lt_LT: Atsiskaitymo adresas

en: Shipping Address
lt_LT: Pristatymo adresas

en: Email Field
lt_LT: El. pašto laukas

en: Tel Field
lt_LT: Tel. laukas

en: SSN number
lt_LT: SSN numeris

en: VAT number
lt_LT: PVM mokėtojo kodas

en: Payment received stamp
lt_LT: Mokėjimo gavimo antspaudas

en: Barcode
lt_LT: Brūkšninis kodas

en: QR code
lt_LT: QR kodas

en: QR Code
lt_LT: QR kodas

en: Tracking Number
lt_LT: Sekimo numeris

en: Print Invoices
lt_LT: Spausdinti sąskaitas faktūras

en: Download Invoices
lt_LT: Atsisiųsti sąskaitas

en: Print Invoice
lt_LT: Spausdinti sąskaitą

en: Download Invoice
lt_LT: Atsisiųsti sąskaitą

en: Download
lt_LT: Atsisiųsti

en: Print/Download Invoice
lt_LT: Spausdinti / atsisiųsti sąskaitą faktūrą

en: Customizer module is not active.
lt_LT: Tinkinimo modulis neaktyvus.

en: Configure the general settings required for the invoice.
lt_LT: Konfigūruokite bendruosius sąskaitos faktūros nustatymus, reikalingus jai išrašyti.

en: Enable to print, download, and mail invoices.
lt_LT: Įgalinti spausdinti, atsisiųsti ir siųsti sąskaitas faktūras paštu.

en: Enable Invoice
lt_LT: Įgalinti sąskaitą faktūrą

en: Invoice date
lt_LT: Sąskaitos data

en: Order date
lt_LT: Užsakymo data

en: Invoiced date
lt_LT: Sąskaitos faktūros data

en: Automate invoice creation
lt_LT: Automatizuoti sąskaitų faktūrų kūrimą

en: Choose order status
lt_LT: Pasirinkite užsakymo būseną

en: Automatically creates invoices for selected order statuses.
lt_LT: Automatiškai sukuria sąskaitas faktūras pasirinktoms užsakymų būsenoms.

en: Attach invoice PDF to selected WooCommerce emails.
lt_LT: Pridėkite sąskaitos faktūros PDF failą prie pasirinktų „WooCommerce“ el. laiškų.

en: Choose email classes
lt_LT: Pasirinkite el. pašto kursus

en: Select email types corresponding to the order statuses under Automate invoice creation option. If none are selected, invoices must be generated manually to be attached to emails.
lt_LT: Pasirinkite el. pašto adresų tipus, atitinkančius užsakymo būsenas, dalyje „Automatizuoti sąskaitų faktūrų kūrimą“. Jei nepasirinkta nė viena, sąskaitos faktūros turi būti generuojamos rankiniu būdu, kad būtų galima jas pridėti prie el. laiškų.

en: Invoice number
lt_LT: Sąskaitos numeris

en: Invoice details
lt_LT: Sąskaitos faktūros duomenys

en: Order meta fields
lt_LT: Užsakymo meta laukai

en: Select/add order meta to display additional information related to the order on the invoice.
lt_LT: Pasirinkite / pridėkite užsakymo metaduomenis, kad sąskaitoje faktūroje būtų rodoma papildoma su užsakymu susijusi informacija.

en: If left blank, default to the logo from General settings. Ensure to select company logo from ‘Invoice > Customize > Company Logo’ to reflect on the invoice. Recommended size is 150×50px.
lt_LT: Jei paliekamas tuščias, pagal numatytuosius nustatymus naudojamas logotipas iš bendrųjų nustatymų. Būtinai pasirinkite įmonės logotipą iš „Sąskaita faktūra > Tinkinti > Įmonės logotipas“, kad jis būtų matomas sąskaitoje faktūroje. Rekomenduojamas dydis yra 150 × 50 pikselių.

en: Generate invoices for existing orders
lt_LT: Generuoti sąskaitas faktūras esamiems užsakymams

en: Enable to create invoice for orders generated before plugin installation
lt_LT: Įgalinti sąskaitos faktūros kūrimą užsakymams, sugeneruotiems prieš įskiepio diegimą

en: Enable to create invoices for free orders
lt_LT: Įgalinti kurti sąskaitas faktūras nemokamiems užsakymams

en: Display free line items in the invoice
lt_LT: Rodyti nemokamas eilutes sąskaitoje faktūroje

en: Include free(priced as 0) line items in the invoice
lt_LT: Į sąskaitą faktūrą įtraukti nemokamų (0 kainos) eilučių

en: Enable to create invoices for free orders.
lt_LT: Įgalinti kurti sąskaitas faktūras nemokamiems užsakymams.

en: PDF name format
lt_LT: PDF pavadinimo formatas

en: [prefix][order_no]
lt_LT: [priesdėlis][užsakymo_nr.]

en: [prefix][invoice_no]
lt_LT: [priesdėlis][sąskaitos_nr.]

en: Select a name format for PDF invoice that includes invoice/order number.
lt_LT: Pasirinkite PDF sąskaitos faktūros pavadinimo formatą, kuriame būtų nurodytas sąskaitos faktūros / užsakymo numeris.

en: Custom PDF name prefix
lt_LT: Pasirinktinis PDF pavadinimo prefiksas

en: Input a custom prefix for ‘PDF name format’ that will appear at the beginning of the name. Defaulted to ‘Invoice_’.
lt_LT: Įveskite pasirinktinį prefiksą „PDF pavadinimo formatas“, kuris bus rodomas pavadinimo pradžioje. Numatytoji reikšmė yra „Invoice_“.

en: Use latest settings for invoice
lt_LT: Naudoti naujausius sąskaitos faktūros nustatymus

en: Enable to apply the most recent settings to previous order invoices. This will match the previous invoices with the upcoming invoices.Changing the company address, name or any other settings in the future may overwrite previously created invoices with the most up-to-date information.
lt_LT: Įgalinkite taikyti naujausius nustatymus ankstesnių užsakymų sąskaitoms faktūroms. Tai sujungs ankstesnes sąskaitas faktūras su būsimomis sąskaitomis faktūromis. Pakeitus įmonės adresą, pavadinimą ar kitus nustatymus ateityje, anksčiau sukurtos sąskaitos faktūros gali būti perrašytos naujausia informacija.

en: Date formats
lt_LT: Datos formatai

en: Output
lt_LT: Išvestis

en: Multiple premium invoice templates to choose from
lt_LT: Keli aukščiausios kokybės sąskaitų faktūrų šablonai, iš kurių galite rinktis

en: Add custom data like product meta, order meta, attributes etc
lt_LT: Pridėkite pasirinktinius duomenis, pvz., produkto metaduomenis, užsakymo metaduomenis, atributus ir kt.

en: Enable customers to Pay Later at checkout
lt_LT: Suteikite klientams galimybę mokėti vėliau atsiskaitymo metu

en: Collect payments with a payment link on the invoice
lt_LT: Surinkite mokėjimus naudodami mokėjimo nuorodą sąskaitoje faktūroje

en: Sort order items in the product table
lt_LT: Rūšiuoti elementus produktų lentelėje

en: Multiple display formats for bundled products
lt_LT: Keli sugrupuotų produktų rodymo formatai

en: Generate packing slips and credit notes
lt_LT: Generuoti važtaraščius ir kreditines sąskaitas faktūras

en: Invoices, Packing slips and Credit notes
lt_LT: Sąskaitos faktūros, važtaraščiai ir kreditinės pažymos

en: To help you comply with invoice mandates that require QR Codes
lt_LT: Kad būtų lengviau laikytis sąskaitų faktūrų reikalavimų, kuriems reikalingi QR kodai

en: Assign QR code to all of invoices generated for the orders in your store
lt_LT: Priskirkite QR kodą visoms jūsų parduotuvėje pateiktoms užsakymų sąskaitoms faktūroms

en: Assign different types of info in your QR code, including:
lt_LT: Priskirkite skirtingų tipų informaciją savo QR kodui, įskaitant:

en: Order number (default)
lt_LT: Užsakymo numeris (numatytasis)

en: Custom details, as below:
lt_LT: Individualios detalės, kaip nurodyta toliau:

en: Seller tax ID
lt_LT: Pardavėjo mokesčių mokėtojo kodas

en: Buyer name
lt_LT: Pirkėjo vardas

en: Seller name
lt_LT: Pardavėjo vardas

en: Invoice total
lt_LT: Bendra sąskaitos faktūros suma

en: Invoice total tax
lt_LT: Bendra sąskaitos faktūros suma su mokesčiais

en: Compatible with WooCommerce PDF Invoice, Packing Slips, Delivery Notes, and Shipping Label (Free and Pro versions)
lt_LT: Suderinamas su „WooCommerce“ PDF sąskaitomis faktūromis, važtaraščiais, pristatymo dokumentais ir siuntimo etiketėmis (nemokama ir „Pro“ versijos)

en: Get Plugin
lt_LT: Gauti papildinį

en: Adds customer note to the packing slip
lt_LT: Prideda kliento pastabą prie važtaraščio

en: Adds Footer to the packing slip
lt_LT: Prideda poraštę prie važtaraščio

en: Print Packing slip
lt_LT: Spausdinti važtaraštį

en: Print/Download Packing slip
lt_LT: Spausdinti / atsisiųsti važtaraštį

en: Download Packing slip
lt_LT: Atsisiųsti važtaraštį

en: Unable to print packling slip. Please check the items in the order.
lt_LT: Nepavyko atspausdinti važtaraščio. Patikrinkite užsakyme esančias prekes.

en: Configure the general settings required for the packing slip.
lt_LT: Konfigūruokite bendruosius važtaraščio nustatymus, reikalingus važtaraščiui.

en: Automatically attach packing slip with order email
lt_LT: Automatiškai pridėkite važtaraštį prie užsakymo el. laiško

en: Built-in templates to personalize packing slip
lt_LT: Integruoti šablonai važtaraščio suasmeninimui

en: Add a print packing slip button to My account page
lt_LT: Pridėti mygtuką „Spausdinti važtaraštį“ prie puslapio „Mano paskyra“

en: Add custom footers to packing slips
lt_LT: Pridėti pasirinktines poraštes prie važtaraščių

en: Add additional order & product meta fields
lt_LT: Pridėti papildomus užsakymo ir produkto meta laukus

en: Add additional product attributes
lt_LT: Pridėti papildomų produkto atributų

en: Generate invoices and credits notes
lt_LT: Generuoti sąskaitas faktūras ir kreditines sąskaitas faktūras

en: Shipping Label 1
lt_LT: Siuntimo etiketė 1

en: Adds footer to the  Shipping label
lt_LT: Prideda poraštę prie siuntimo etiketės

en: Address font size
lt_LT: Adreso šrifto dydis

en: To Address
lt_LT: Adresas

en: Weight
lt_LT: Svoris

en: Shipping Method
lt_LT: Pristatymo būdas

en: Package Number
lt_LT: Pakuotės numeris

en: Box name
lt_LT: Dėžutės pavadinimas

en: No of Items
lt_LT: Prekių skaičius

en: Fragile
lt_LT: Trapus

en: This way up
lt_LT: Šia kryptimi aukštyn

en: Keep dry
lt_LT: Laikyti sausą

en: Return Policy
lt_LT: Prekių grąžinimo sąlygos

en: Print Shipping Label
lt_LT: Spausdinti siuntimo etiketę

en: Shipping Label
lt_LT: Siuntimo etiketė

en: Unable to print shipping label. Please check the items in the order.
lt_LT: Nepavyko atspausdinti siuntimo etiketės. Patikrinkite užsakyme esančias prekes.

en: Generate custom-sized shipping labels
lt_LT: Generuokite pasirinktinio dydžio siuntimo etiketes

en: Fit multiple shipping labels on a single page
lt_LT: Sutalpinkite kelias siuntimo etiketes viename puslapyje

en: Add company logo & return policy to label
lt_LT: Pridėkite įmonės logotipą ir grąžinimo politiką ant etiketės

en: Add notes like fragile, keep dry, etc.
lt_LT: Pridėkite pastabų, pavyzdžiui, „trapus“, „laikyti sausai“ ir pan.

en: Add order meta fields to shipping labels
lt_LT: Pridėti užsakymo meta laukus prie siuntimo etikečių

en: Include the package number & box names on the label
lt_LT: Ant etiketės nurodykite pakuotės numerį ir dėžių pavadinimus

en: Display the total number of items on label
lt_LT: Rodyti bendrą elementų skaičių etiketėje

en: Generate dispatch labels and delivery notes
lt_LT: Sukurkite siuntimo etiketes ir pristatymo pranešimus

en: Configure the general settings required for the shipping label.
lt_LT: Konfigūruokite bendruosius siuntimo etiketei reikalingus nustatymus.

en: Full Page
lt_LT: Visas puslapis

en: Custom (Pro version)
lt_LT: Pasirinktinis (Pro versija)

en: Set the  Size of the Shipping label to be either full page or custom size.
lt_LT: Siuntimo etiketės dydį nustatykite kaip viso puslapio arba pasirinktinį.

en: UBL Invoice
lt_LT: UBL sąskaita faktūra

en: UBL (Beta)
lt_LT: UBL (beta versija)

en: Default
lt_LT: Numatytas

en: Print UBL Invoice
lt_LT: Spausdinti UBL sąskaitą faktūrą

en: Download UBL Invoice
lt_LT: Atsisiųsti UBL sąskaitą faktūrą

en: Standard
lt_LT: Standartinis

en: Enable to print, download and attach UBL (XML) invoices
lt_LT: Įgalinti spausdinti, atsisiųsti ir pridėti UBL (XML) sąskaitas faktūras

en: Enable UBL Invoice
lt_LT: Įjungti UBL sąskaitą faktūrą

en: Select UBL format
lt_LT: Pasirinkite UBL formatą

en: Austrian
lt_LT: Austrijos

en: Italia
lt_LT: Italija

en: Netherlands
lt_LT: Nyderlandai

en: Spanish
lt_LT: Ispanų

en: Romania
lt_LT: Rumunija

en: Select email(s) to attach UBL invoice
lt_LT: Pasirinkite el. pašto adresą (-us), kad pridėtumėte UBL sąskaitą faktūrą

en: Select email classes to send UBL invoice as attachment. This option depends on the order statuses selected under the `Automate invoice creation` (Invoice/Packing > Invoice >General) setting. Ensure that the selected email classes match the order statuses for the invoice to be sent correctly.
lt_LT: Pasirinkite el. pašto klases, kad UBL sąskaita faktūra būtų siunčiama kaip priedas. Ši parinktis priklauso nuo užsakymo būsenų, pasirinktų nustatymuose „Automatizuoti sąskaitos faktūros kūrimą“ (Sąskaita faktūra / Pakavimas > Sąskaita faktūra > Bendra). Įsitikinkite, kad pasirinktos el. pašto klasės atitinka užsakymo būsenas, kad sąskaita faktūra būtų išsiųsta teisingai.

en: Tax classification
lt_LT: Mokesčių klasifikacija

en: Map your WooCommerce tax classes to the appropriate UBL tax categories and schemes
lt_LT: Susiekite savo „WooCommerce“ mokesčių klases su atitinkamomis UBL mokesčių kategorijomis ir schemomis

en: Country&nbsp;code
lt_LT: Šalies kodas

en: State code
lt_LT: Apskrities kodas

en: Postcode / ZIP
lt_LT: Pašto kodas

en: Rate&nbsp;%
lt_LT: Įvertinimo procentas

en: Tax Scheme
lt_LT: Mokesčių schema

en: Learn more
lt_LT: Sužinoti daugiau

en: Tax Category
lt_LT: Mokesčių kategorija

en: No taxes found for this class.
lt_LT: Šiai klasei nerasta jokių mokesčių.

en: Standard rate
lt_LT: Standartinis tarifas

en: Lower rate
lt_LT: Mažesnis tarifas

en: Zero rated goods
lt_LT: Nulinio įvertinimo prekės

en: Mixed tax rate
lt_LT: Mišrus mokesčio tarifas

en: Exempt for resale
lt_LT: Atleistas nuo perpardavimo

en: Value Added Tax (VAT) not now due for payment
lt_LT: Pridėtinės vertės mokestis (PVM) dar nemokėtinas

en: Value Added Tax (VAT) due from a previous invoice
lt_LT: Pridėtinės vertės mokestis (PVM), mokėtinas iš ankstesnės sąskaitos faktūros

en: Transferred (VAT)
lt_LT: Pervesta (PVM)

en: Duty paid by supplier
lt_LT: Tiekėjo sumokėtas muitas

en: Exempt from tax
lt_LT: Atleistas nuo mokesčių

en: Free export item, tax not charged
lt_LT: Nemokamas eksporto elementas, mokestis netaikomas

en: Higher rate
lt_LT: Didesnis tarifas

en: Services outside scope of tax
lt_LT: Paslaugos, neįtrauktos į mokesčių apmokestinimo sritį

en: Value added tax (VAT)
lt_LT: Pridėtinės vertės mokestis (PVM)

en: Goods and services tax (GST)
lt_LT: Prekių ir paslaugų mokestis (PVM)

en: Petroleum tax
lt_LT: Naftos mokestis

en: Provisional countervailing duty cash
lt_LT: Laikinasis kompensacinis muitas grynaisiais pinigais

en: Provisional countervailing duty bond
lt_LT: Laikinasis kompensacinio muito obligacija

en: Tobacco tax
lt_LT: Tabako mokestis

en: Energy fee
lt_LT: Energijos mokestis

en: Coffee tax
lt_LT: Kavos mokestis

en: Harmonised sales tax, Canadian
lt_LT: Suderintas pardavimo mokestis, Kanados

en: Quebec sales tax
lt_LT: Kvebeko pardavimo mokestis

en: Canadian provincial sales tax
lt_LT: Kanados provincijos pardavimo mokestis

en: Tax on replacement part
lt_LT: Mokestis už atsarginę dalį

en: Mineral oil tax
lt_LT: Mineralinės alyvos mokestis

en: Special tax
lt_LT: Specialus mokestis

en: Anti-dumping duty
lt_LT: Antidempingo muitas

en: Stamp duty (Imposta di Bollo)
lt_LT: Žyminis mokestis (Imposta di Bollo)

en: Agricultural levy
lt_LT: Žemės ūkio mokestis

en: Car tax
lt_LT: Automobilio mokestis

en: Paper consortium tax (Italy)
lt_LT: Popierinių konsorciumų mokestis (Italija)

en: Commodity specific tax
lt_LT: Konkrečios prekės mokestis

en: Customs duty
lt_LT: Muitas

en: Countervailing duty
lt_LT: Kompensacinis muitas

en: Environmental tax
lt_LT: Aplinkosaugos mokestis

en: Excise duty
lt_LT: Akcizas

en: Agricultural export rebate
lt_LT: Žemės ūkio eksporto nuolaida

en: Federal excise tax
lt_LT: Federalinis akcizo mokestis

en: General construction tax
lt_LT: Bendrasis statybos mokestis

en: Illuminants tax
lt_LT: Apšvietimo priemonių mokestis

en: Import tax
lt_LT: Importo mokestis

en: Individual tax
lt_LT: Individualus mokestis

en: Business license fee
lt_LT: Verslo licencijos mokestis

en: Local construction tax
lt_LT: Vietinis statybos mokestis

en: Light dues payable
lt_LT: Mokėtinas šviesos mokestis

en: Local sales tax
lt_LT: Vietinis pardavimo mokestis

en: Lust tax
lt_LT: Geismo mokestis

en: Monetary compensatory amount
lt_LT: Piniginė kompensacinė suma

en: Miscellaneous cash deposit
lt_LT: Įvairūs grynųjų pinigų indėliai

en: Other taxes
lt_LT: Kiti mokesčiai

en: Provisional duty bond
lt_LT: Laikinasis muito obligacijų

en: Provisional duty cash
lt_LT: Laikinasis muitas grynaisiais pinigais

en: Preference duty
lt_LT: Preferencinis muitas

en: Special construction tax
lt_LT: Specialus statybos mokestis

en: Shifted social securities
lt_LT: Perkeltos socialinės apsaugos

en: State/provincial sales tax
lt_LT: Valstybinis / provincijos pardavimo mokestis

en: Suspended duty
lt_LT: Sustabdytas muitas

en: Surtax
lt_LT: Papildomas mokestis

en: Shifted wage tax
lt_LT: Perkeltas darbo užmokesčio mokestis

en: Alcohol mark tax
lt_LT: Alkoholio markių mokestis

en: Turnover tax
lt_LT: Apyvartos mokestis

en: Tonnage taxes
lt_LT: Tonažo mokesčiai

en: Valuation deposit
lt_LT: Įvertinimo užstatas

note: Description of the plugin/theme
en: Prints Packing List,Invoice,Delivery Note and Shipping Label.
lt_LT: Spausdina pakuočių sąrašą, sąskaitą faktūrą, važtaraštį ir siuntimo etiketę.
